FIFA 22 Steam Origin yerine EA Play yüklüyor

SPEAZCHY

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD RYZEN 7 5800H RX 6600M 512 GB SAMSUNG SSD
Meslek
ÖĞRENCİ
Merhaba arkadaşlar, ben FIFA 22 yükledim ancak Origin yerine EA Play iniyor ama o zamanda hata oluyor ve oyunu oynaymıyorum çözümleriniz nelerdir?

Hoca.

EA kendi hatası var zaten Origin'i piyasadan kaldırmaya çalışıyor ama yeni çıkardığı uygulamayı da senkronize edemiyor. Çoğu oyun Origin'i desteğiyle çalışıyor. Origin manuel olarak kurdunuzmu programı bulamazsanız bu siteden indirebilirsiniz; Origin – Download Origin Client for Windows and macOS

Hocam bu arada ben bu oyunu Steam FIFA 22 hesabı diye aldım ancak şimdi de diyor ki activete code istiyor ama öyle bir şey yok ne yapabilirimn.

Hoca.

Hocam bu arada ben bu oyunu Steam FIFA 22 hesabı diye aldım ancak şimdi de diyor ki activete code istiyor ama öyle bir şey yok ne yapabilirimn.

Origin'e giriş yaptığımda.

Genellikle EA oyunlarını kendi sitesinden aldığım için böyle bir durumla karşılaşmadım. Steam'den oyunu başlattığınızda Origin'e ya da EA App yönlendirmesi lazım.

EA kendi hatası var zaten Origin'i piyasadan kaldırmaya çalışıyor ama yeni çıkardığı uygulamayı da senkronize edemiyor. Çoğu oyun Origin'i desteğiyle çalışıyor. Origin manuel olarak kurdunuzmu programı bulamazsanız bu siteden indirebilirsiniz; Origin – Download Origin Client for Windows and macOS

Aga bende denedim fakat Origin'e girince EA App'e geçiniz diye ekran geliyor geç deyince Origin'i siliyor geçmeyincede giremiyorsun zaten. Eğer Bir Çözümü Varsa Yazarsan Sevinirim.

Geri
Yukarı