Çözüldü FIFA 22 takımlardan teklif gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ciri Riannon

Decapat
Selamlar, FIFA 22 oyuncu kariyerimde forvet olarak Sivasspor'da başlamıştım, ardından Fulham'a gittim ve Premier Lig'de kendimi gösterdim, ballon D'or dışındaki çoğu ödülü de aldım, 87 Overall'ım. Transfer için 200M eurolar konuşuluyor. Real Madrid gibi büyük kulüplerde de oynadım aktif olarak da 2 sezondur Liverpool'da 11'de forvet oynuyorum. Fakat şimdi tekrar başladığım yere, Süper Lig'e dönmek istiyorum. Ancak sanıyorum ki transfer değerimden dolayı Türk takımları bunu karşılayamıyor, saçma şekilde Everton falan veriyor bu meblaları. Bunu nasıl sağlayabilirim, istediğim takıma gitmenin bir yolu var mı?

Son düzenleme:
Çözüm
Hocam bu takım değiştirme olayı teknik direktör kariyeri için değil mi, oyuncu kariyerinde kendimi nasıl yollayacağım farklı takımlara?
Hocam oyun açıkken players editor kısmından oyuncu ıd'si alın. Ardından transfer players seçeneğinden id'leri yazıp işlemi tamamlayın.
Id'lere buradan ulaşabilirsiniz.
Hocam detaylı anlatımları mevcut. Baya bir seçenek var. Neredeyse oyunda ki her şey değiştirilebiliyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Epey oldu kariyer oynamayalı, 2-3 seriden sonra ilk defa oynuyorum o yüzden biraz yabancıyım. Transfer listesine ekliyorum kendimi ama, dediğim gibi büyük klüplerden teklif geliyor. Nasıl düşürülüyor?

Mevcut kulübün ile görüşme yapıp serbest kalma bedelini seçenekler arasından düşürebilirsin.

Hocam detaylı anlatımları mevcut. Baya bir seçenek var. Neredeyse oyunda ki her şey değiştirilebiliyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam bu takım değiştirme olayı teknik direktör kariyeri için değil mi, oyuncu kariyerinde kendimi nasıl yollayacağım farklı takımlara?

Hocam oyun açıkken players editor kısmından oyuncu ıd'si alın. Ardından transfer players seçeneğinden id'leri yazıp işlemi tamamlayın.

Çözüm
Tamamdır hocam çözdüm teşekkürler uğraşınız için. :)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı