FIFA 22 Transfer Güncellemesi 2023

Güncelleme

23.01.2023

Yeni transferler eklendi,

Takım taktik güncellemeleri, oyuncu güncellemeleri, lig verileri ve kariyer modu için geliştirmeler eklendi.

Kadro Dosyası:
Vivi23

--

Ya güzel gorunuyor ellerinize sağlıkta benim fifa 22 de kadroları yükle diyorum orada bu dosya gorunmuyor.

Ya güzel gorunuyor ellerinize sağlıkta benim FIFA 22 de kadroları yükle diyorum orada bu dosya gorunmuyor.

Son dosyanın kullanım ve oldu. Ancak diğer dosyanda sıkıntı var sanırım. Görmüyor FIFA 22.

Son düzenleme:
Hocam Küme Düşen Ve Çıkan Takımları göremedim düşen ve çıkan takımların olduğunu yazmışsınız bende Süper Lig takımları 2021/2022 sezonuyla aynı çünkü

Güzel fakat oynarken deplasman forması beyaz olmuş. Sanırım değişmiyor. Onun dışında sorun yok.
Aynı durumdan bahsedenler vardı aşağıdaki cebabı vermiştim,
Bu durum dosyayla ilgili değil hocam, diğer formalara geçip tekrar geldiğinizde formalar yüklenir, önbellekle ilgili bi durum olabilir.
formalarla ilgili bir çalışma yapılmadı, yine de bir karşılaştırma yapabilmem için önceki dosyanızı burada paylaşabilirsiniz.

Aynı durumdan bahsedenler vardı aşağıdaki cebabı vermiştim,

formalarla ilgili bir çalışma yapılmadı, yine de bir karşılaştırma yapabilmem için önceki dosyanızı burada paylaşabilirsiniz.
Yanlış bilgi için kusura bakmayın formalarla ilgili sorunu tespit ettim, düzelttim.

Eki Görüntüle 1635922
Transfer dosyasından sonra oyundaki formalar böyle oldu. Tertemiz oyun hiç mod kurmadım, bana yardımcı olabilir misiniz?
Hocam formalarla ilgili sorunu çözdüm, yanlış/eksik bilgi için kusura bakmayın.

- - -

Güncelleme 01.02.2023

Güncel transferler eklendi,

Overall güncellemeleri eklendi,

Güncelleştirme iyileştirmeleri yapıldı.

Formalarla ilgili sorun düzeltildi.

Download: Squad Update

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı