FIFA 22 Ultimate Team kimya neye göre azalıyor?

Crexs

Hectopat
Daha fazla  
İlk defa FIFA oynuyorum. Ultimate Team de kadro kurarken kimya azalıp yükseliyor. Neye göre kimya seviyesi yükselip azalıyor pek anlayamadım. Net bir bilgi de edinemedim, bilenler yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyuncuların birbirleriyle uyumunu temsil ediyor. Örneğin; Aynı takımı paylaşan oyuncuların kimyaları uyumlu oluyor.

Takım kimyası oyuncuların oynadıkları takımların birbirine yakınlığı ile alakalı bir durum. Bunun içine milli takımlar da dahil olacaktır.
Örnek olarak: Eğer 2 oyuncu da aynı ligin aynı takımında ya da aynı uyruğun milli takımında oynuyorlarsa takımın kimyasını yükselteceklerdir.

İlk defa FIFA oynuyorum. Ultimate Team de kadro kurarken kimya azalıp yükseliyor. Neye göre kimya seviyesi yükselip azalıyor pek anlayamadım. Net bir bilgi de edinemedim, bilenler yardımcı olabilir mi?

Hocam kimya dediğimiz şey oyuncuların uyu mudur? Kimyayı etkileyen şey ise yan yana gelen oyuncuların aynı ülke, aynı takım veya aynı vatandan olmasıdır. Eğer aynı takımdaki oyuncular var ise sarı çizgide kimya alırsın, bu da tam verim değildir. Tam verimli yani yeşil çizgi olması için oyuncuların aynı takımda olmalı, veya hem aynı ligde hem de aynı milli takımda olmalıdır

Yeni konular

Geri
Yukarı