FIFA 22 varken FIFA 23 çıkarsa kadro gider mi?

Arkadaşlar öncelikle selam. Ben şu an sürekli olarak e football 2022 oynuyorum ve FIFA'yı da satın almak istiyorum fakat FIFA 23'ün cıkmasına 2-3 ay kaldı. FIFA 22'yi aldığım zaman FIFA 23 cıktığında FIFA'daki kadrom gidecek mi veya e footballdaki kadrom gidecek mi? Veya oyunları oynamaya devam edebilecek miyim bilgisi olan var mı?
Hocam EA yeni FİFA çıkarmayacak diye biliyorum?

O zaman hayatını paraya adamış EA nasıl kazanacak?

EA adam yeter artık. Her sene yenisi çıktığı için FIFA almıyorum.

Eğer sadece kariyer modu ve offline maç atıyorsan olabilir, insanlar fut için satın alıyor zaten. Ayrıca 5-6 yıl çok uzun bir süre olmuş.

Tamamen EA Games agresif para kazanma politikası yüzünden. FIFA Online adı altında başka oyun çıkartabilir böylece kariyer ve Online oyuncularını ayırır hatta daha fazla para bile kazanabilir.

Evet fiyat konusunda haklısın. 419 TL ben FIFA 22 satın aldım. Yine söylüyorum. Ultimate Team kullanan biriysen FIFA 23 bekle. Yok ben Single oynuyorum. Kariyer modu oynarım diyorsan FIFA 22 satın al bence.
Hocam benim oyunu alma nedenim şu sokak futbolu yani başka bi nedeni yok. Fakat sokak futbolunu veya diğer modları fifa 23 cıkınca online olarak oynayabilecekmiyim ? cünkü fifa 23 cıkınca fifa 22 nin online modu kalkacak diye biliyorum. Yüksek ihtimalle öyle olur ve oyun o zaman sıkıcı olur bence.

Hocam benim oyunu alma nedenim şu sokak futbolu yani başka bi nedeni yok. Fakat sokak futbolunu veya diğer modları fifa 23 cıkınca online olarak oynayabilecekmiyim ? cünkü fifa 23 cıkınca fifa 22 nin online modu kalkacak diye biliyorum. Yüksek ihtimalle öyle olur ve oyun o zaman sıkıcı olur bence.
Online kalkmıyor oynamaya devam edebilirsin. Ancak 23 çıkınca herkes 22’yi bıraktığı için çok zor maç bulur.

Yeni konular

Geri
Yukarı