FIFA 22 varken FIFA 23 çıkarsa kadro gider mi?

Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle selam. Ben şu an sürekli olarak e football 2022 oynuyorum ve FIFA'yı da satın almak istiyorum fakat FIFA 23'ün cıkmasına 2-3 ay kaldı. FIFA 22'yi aldığım zaman FIFA 23 cıktığında FIFA'daki kadrom gidecek mi veya e footballdaki kadrom gidecek mi? Veya oyunları oynamaya devam edebilecek miyim bilgisi olan var mı?

FIFA 2017 zamanından bu zamana kadar oynayan bir oyuncuyum. FIFA 22 satın almanı tavsiye etmem. Soruna cevap verelim. Kadron gider. 2-3 aylık bir oyun için para vermek doğru değil bence. Ultimate Team kullanan biriysen kesinlikle FIFA 23 beklemelisin. Benim için FIFA demek Ultimate Team demek. Bugüne kadar tuğla tuğla üstüne koyarak gelmiş bir ekip başarısı olduğunu düşünüyorum. Umarım faydamız olur iyi eğlenceler.

FIFA 22 oynamaya devam edersiniz kadronuz aynı şekilde devam eder. Ama FIFA 23'e aktarılmaz. Tekrar satın almak ve tekrar kadro toplamak zorunda olursunuz. E football Hakkında bilgim yok.

FIFA 22 yerine 3 aylık Game Pass alıp. FIFA heyecanını bir nebze giderebilirsin. Kalan boş zamanlarında da farklı oyunlar oynama fırsatın olur. Ama FIFA 23 olayı zor.

FIFA 2017 zamanından bu zamana kadar oynayan bir oyuncuyum. FIFA 22 satın almanı tavsiye etmem. Soruna cevap verelim. Kadron gider. 2-3 aylık bir oyun için para vermek doğru değil bence. Ultimate Team kullanan biriysen kesinlikle FIFA 23 beklemelisin. Benim için FIFA demek Ultimate Team demek. Bugüne kadar tuğla tuğla üstüne koyarak gelmiş bir ekip başarısı olduğunu düşünüyorum. Umarım faydamız olur iyi eğlenceler.
Hocam doğru diyorsunuz fakat 7 temmuzdan sonra 600 olacak. Yüksek ihtimalle 2023 cıktığında daha pahalı olacak ülkenin durumuda belli öle bi oyuna 600 700 verecek durumum yok diye sormuştum teşekkürler yorumunuz icin en mantıklısı 2023 ü beklemek

Hocam doğru diyorsunuz fakat 7 Temmuz'dan sonra 600 olacak. Yüksek ihtimalle 2023 cıktığında daha pahalı olacak ülkenin durumuda belli öyle bir oyuna 600 700 verecek durumum yok diye sormuştum teşekkürler yorumunuz icin en mantıklısı 2023'ü beklemek

Evet fiyat konusunda haklısın. 419 TL ben FIFA 22 satın aldım. Yine söylüyorum. Ultimate Team kullanan biriysen FIFA 23 bekle. Yok ben Single oynuyorum. Kariyer modu oynarım diyorsan FIFA 22 satın al bence.

Hocam ben olsam FIFA 22 alır 5-6 yıl boyunca onu oynardım her sene aynı oyunun çıkması sadece bana mı saçma geliyor. Güncelleme şeklinde kadrolar yenilense ya da 2-3 yılda bir yeni teknolojiler kullanarak oyun tekrar yapılsa daha iyi olabilir gibi.
O zaman hayatını paraya adamış EA nasıl kazanacak?

Arkadaşlar öncelikle selam. Ben şu an sürekli olarak e football 2022 oynuyorum ve FIFA'yı da satın almak istiyorum fakat FIFA 23'ün cıkmasına 2-3 ay kaldı. FIFA 22'yi aldığım zaman FIFA 23 cıktığında FIFA'daki kadrom gidecek mi veya e footballdaki kadrom gidecek mi? Veya oyunları oynamaya devam edebilecek miyim bilgisi olan var mı?

Dostum 3 aylık Game Pass parasına FIFA 22 alabiliyorsun bence al. FIFA 23'te indirimlerde sonradan en kötü 200 TL'yi görür. FIFA serisinde sadakat indirimi var bir önceki senin oyununu almışan özel indirimde oluyor 100 TL'ye veya daha ucuza alabilirsin. Şu an mesela FIFA 22 bir önceki oyunu alanlara 35 TL. Bence hiç düşünmeden al.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı