FIFA 22 vs PES 2022

Amaç milyonlarca kopya satmak değil ki FIFA için, kar edebilmek. Onu da her sene alan adam sayesinde zaten yapıyor, daha ucuza koymasına gerek yok. Zaten oyun başına 50 milyon kopya öyle ya da böyle satıyor. Yaptığı şeyler, United'daki adamı City'e yazıyor. Gücünü 1 arttırıyor, sür piyasaya.
Neyse bu tartışma uzar gider, selametle :)
Tabii ki adamların emeğinin karşılığını alması gerek fiyatı zaten oyunun pahalı olmasından değil ekonomiyle ilgili de yine de TR için bir tık daha ucuz olmasını isterdim. TR'de PES'i tercih eden bir kitlenin bu fiyattan dolayı tercih ettiğini düşünüyorum. Tartışma için değil zaten hangisi daha güzel olur diye konuşuyoruz. İki oyundan birisini alacağım çıktığına buna karar vermek için dinlemek isterim insanları.

Tabii ki adamların emeğinin karşılığını alması gerek fiyatı zaten oyunun pahalı olmasından değil ekonomiyle ilgili de yine de TR için bir tık daha ucuz olmasını isterdim. TR'de PES'i tercih eden bir kitlenin bu fiyattan dolayı tercih ettiğini düşünüyorum. Tartışma için değil zaten hangisi daha güzel olur diye konuşuyoruz. İki oyundan birisini alacağım çıktığına buna karar vermek için dinlemek isterim insanları.
FIFA derim kanka, Pes'e 2013 dışında hiç ısınamadım.

FIFA derim kanka, Pes'e 2013 dışında hiç ısınamadım.
Ben de en çok 13'u seviyordum sonra bir 2020 ve 2021'e baktım hoşuma gitti ve PES 2022 için 2 yıldır çalışıyor. PES 2021 oyun değil de bir güncelleme zaten. 2022 için baya iddialılar bu beni teşvik ediyor ve meraklandırıyor. Fakat baktık güzel değil FIFA'ya dönmeyi düşünüyorum ben de.

Bana göre PES 22 gümbür gümbür geliyor normalde yeni bir oyun olarak PES 21 yapmak yerine PES 20'ye sezon yaması getirdiler. Bu ne demek oluyor? PES 22'yi geliştirmek için ekstra 1 yıl süre. Umarım düzgün bir iş çıkarırlar.

Bana göre PES 22 gümbür gümbür geliyor normalde yeni bir oyun olarak PES 21 yapmak yerine PES 20'ye sezon yaması getirdiler. Bu ne demek oluyor? PES 22'yi geliştirmek için ekstra 1 yıl süre. Umarım düzgün bir iş çıkarırlar.
Ben de öyle düşünüyorum çok iddialılar zaten bu konuda çok iyi bir şey ortaya koyacağız diyorlar. Bir de oyun motoru değişti grafikler falan daha iyi olacak bakalım neler olacak.

Geri
Yukarı