FIFA 22'de bazen Türkçe sesler geliyor

furcanomer

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
FIFA 22'de ilk basın toplantısında bana basın mensupları Türkçe sorular sordular. İlk baş şok oldum FIFA 22'ye Türkçe spiker mi geldi diye. Sonra maça girdim spiker İngilizce konuşuyordu. Sonraki basın toplantılarında da basın mensupları da yine İngilizce konuşmaya devam ettiler. Yav bu oyunda Türkçe ses ayarı var da ben mi bulamıyorum. FIFA geliştiriceleri boşu boşuna Türkçe sess koymuş olmazlar. Çünkü cidden duydum yani gazeteci bana Türkçe seslendi.

Son düzenleyen: Moderatör:
FIFA 22'de ilk basın toplantısında bana basın mensupları Türkçe sorular sordular. İlk baş şok oldum FIFA 22'ye Türkçe spiker mi geldi diye. Sonra maça girdim spiker İngilizce konuşuyordu. Sonraki basın toplantılarında da basın mensupları da yine İngilizce konuşmaya devam ettiler. Yav bu oyunda Türkçe ses ayarı var da ben mi bulamıyorum. FIFA geliştiriceleri boşu boşuna Türkçe sess koymuş olmazlar. Çünkü cidden duydum yani gazeteci bana Türkçe seslendi.

Hocam FIFA 22 de bu özellik yeni geldi.

İşte yeni hocamız denildiğine şahitlik etmiştim.
aynen. oyunun başında duyduğum şey buydu. çok heyecanlanmıştım bunu duyduğumda. bazen fifa 21 in volta futbolunda da taraftarlardan "hadi yaparsın" gibi laflar da duyuyordum
Hocam FIFA 22 de bu özellik yeni geldi.
Peki geliştiriliyormudur acaba şu an. Bir bilginiz var mıdır? Türkçe spiker olabilir gibi bir söylenti var mıdır?

Fifa 22 ile birlikte ilk defa arayüz hariç Türkiye'ye özel bir şey görmek güzel oldu, ama Kariyer modunda ilk takıma katılış toplantısı (Türkiye Ligi'nden bir takıma katılırsan Türkçe konuşuluyor), Türkiye Ligi'nde maç yaparsan anonsçunun sesi ve de Volta modunda oynadığında Türkçe sesler var o kadar. Fifa 23'te bakalım Türkçe ses olayı genişleyecek mi yoksa aynı mı kalacak

FIFA 22 ile birlikte ilk defa arayüz hariç Türkiye'ye özel bir şey görmek güzel oldu, ama kariyer modunda ilk takıma katılış toplantısı (Türkiye Ligi'nden bir takıma katılırsan Türkçe konuşuluyor), Türkiye ligi'nde maç yaparsan anonsçunun sesi ve de Volta modunda oynadığında Türkçe sesler var o kadar. FIFA 23'te bakalım Türkçe ses olayı genişleyecek mi yoksa aynı mı kalacak.

Hocam.
1 PC de 2 joystick ile yan yana iki kişi maç yapabiliyor muyuz acaba.

Online olarak mı offline olarak mı? Offline olarak 2 kol oynayabilirsiniz klavye oyuna girmek zorunda değil Pes'teki gibi. Ama online'da ben aynı pc'den arkadaşımla olayım başka kişilere karşı olalım derseniz o mevcut değil.

Online olarak mı offline olarak mı? Offline olarak 2 kol oynayabilirsiniz klavye oyuna girmek zorunda değil Pes'teki gibi. Ama Online'da ben aynı PC'den arkadaşımla olayım başka kişilere karşı olalım derseniz o mevcut değil.

Hayır offline olarak kardeşimle yan yana oynamak istiyorum mevcut mu bu mod.

Yeni konular

Geri
Yukarı