Çözüldü FIFA 22'de konsolum çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Wolveys

Decapat
Daha fazla  
FIFA22 satın aldım oyuna girdiğimde konsol bilgisayara bağlı olmasına rağmen oyunda sadece klavye+mouse seçeneği var konsolu nasıl bağlayabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Benim de kumandam çalışmıyor Bluetooth ile bağlanıyorum kumandanın markası DualShock bir de bütün emilatörleri denedim olmadı.

Bir de oyunu EA Play'den aldım.
Steamın kontrolcü ayarlarına git. Kolunu algıladıysa kontrolcünün tuşlarını ayarla. Birde Steam dışı oyun ekle tuşundan Ea uygulamasını seç ve aç. Sorunun çözülür.
Kolun modeli nedir ve oyunu hangi platform üzerinden aldınız?

Benim de kumandam çalışmıyor Bluetooth ile bağlanıyorum kumandanın markası DualShock bir de bütün emilatörleri denedim olmadı.

Steamın kontrolcü ayarlarına git. Kolunu algıladıysa kontrolcünün tuşlarını ayarla. Birde Steam dışı oyun ekle tuşundan Ea uygulamasını seç ve aç. Sorunun çözülür.

Çözüm
Var mı bir yolu, kabloyla bağlanmak istemiyorum.

Steam'ın kontrolcü ayarlarına git. Kolunu algıladıysa kontrolcünün tuşlarını ayarla. Bir de Steam dışı oyun ekle tuşundan EA uygulamasını seç ve aç. Sorunun çözülür.

Bunu da yaptım kanka.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı