FIFA 22'de menü ve oyun içi FPS nasıl ayarlanır?

Hasan Aslivar

Hectopat
FIFA'nın kendi ayarlarında bu tarz bir ayar yok. Monitörüm 144 Hz NVIDIA ayarlarından düşey senkronizasyonu açtığımda her iki yerde de 144 FPS oluyor ama menüde sıcaklık 60'larda oluyor ama oyun da fut Online de 44 derece sabit. Ben menü FPS'sini Max 70 yapmak istiyorum maç atarken 144 olsun. PUBG'de var mesela ama FIFA 22'de nasıl yaparım bilen var mı acaba?

FIFA'nın kendi ayarlarında bu tarz bir ayar yok. Monitörüm 144 Hz NVIDIA ayarlarından düşey senkronizasyonu açtığımda her iki yerde de 144 FPS oluyor ama menüde sıcaklık 60'larda oluyor ama oyun da fut Online de 44 derece sabit. Ben menü FPS'sini Max 70 yapmak istiyorum maç atarken 144 olsun. PUBG'de var mesela ama FIFA 22'de nasıl yaparım bilen var mı acaba?

Hocam dedikleriniz biraz karışık olmuş ama oyunda ayarlarda FPS sınırı olmalı oradan değiştirin. Ayrıca 44 derece 60 derece bunlar gayet iyi.

FIFA'nın kendisinde FPS sınırı 60'a kadar benim 144 Hz monitörüm var 60 istemiyorum.

Dostum öncelikle FIFA 22'nin launch ayarlarından FPS sabitlemeyi kaldır. İkinci olarak ekran kartın NVIDIA ise NVIDIA denetim masasını açıp 3D uygulama ayarlarından FIFA 22'yi seçerek düşey senkronizasyon ayarını açık yapabilirsin. Bir de bu şekilde dene.

Yeni konular

Geri
Yukarı