FIFA 22'nin ayrıyeten 21 sahip kullanıcılara özel inidirim Ultimate sürümü için geçerli mi?

Merdo44

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Başlıkta da sorduğum gibi Steam'de FIFA 21 sahip olan kullanıcılara FIFA 22 Ultimate sürümü ayrıyetende indirim standartda olduğu gibi var mı yoksa sadece standart sürüm için mi geçerli?

Son düzenleme:
Değil sanırım. Ben o indirimi görür görmez direkt aldım. İşte EA'nin yapması gereken bu. En azından her sene oyunu alanlara aynı şeyleri sunarken biraz daha az yüzü kızarır.

Değil sanırım. Ben o indirimi görür görmez direkt aldım. İşte EA'nin yapması gereken bu. En azından her sene oyunu alanlara aynı şeyleri sunarken biraz daha az yüzü kızarır.

Her sene aynı oyunu yapım bir de fiyatı arttırması çok saçma. Zaten bütün parayı Ultumate Team'den kazanıyorsun. Biraz ucuzlatda daha çok kazan :D

Her sene aynı oyunu yapım bir de fiyatı arttırması çok saçma. Zaten bütün parayı Ultumate Team'den kazanıyorsun. Biraz ucuzlatda daha çok kazan :D
Ben zaten kariyerciyim. Kariyer için de 419 TL veremem kusura bakmasın EA. O yüzden 168 TL 'yi görünce direkt aldım. Evet ederi bu olabilir.

Geri
Yukarı