FIFA 23 açılmıyor

comar61

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASUS B550M-K PRIME
RYZEN 5 5600
ASUS DUAL RX 6700XT OC
XPG ADATA CL17 2X8 GB 3600, KINGSTON FURY 2X8 3600
WD BLUE SN570 SSD x 2
FSP 550+80 PSU
CRG50 144 HZ CURVED
25UM58 ULTRAWIDE 75 HZ
IPhone 14 Pro Deep Purple
Meslek
İngilizce Öğretmeni
EA Play Pro kullanarak FIFA 23 oynamaya çalışıyorum fakat oyun hiçbir şekilde tepki vermiyor. Anti cheat yüklemesinden sonra tekrar Origin'e atıyor ve oyun açılmıyor. Görev Yöneticisi'nden baktığım kadarıyla, oyun açılıyor sonrasında kapanıyor. Yardımcı olur musunuz?

EA Play Pro kullanarak FIFA 23 oynamaya çalışıyorum fakat oyun hiçbir şekilde tepki vermiyor. Anti cheat yüklemesinden sonra tekrar Origin'e atıyor ve oyun açılmıyor. Görev Yöneticisi'nden baktığım kadarıyla, oyun açılıyor sonrasında kapanıyor. Yardımcı olur musunuz?

Aynı sorun bende de var dünden beri denemediğim şey kalmadı 3 defa Windows sürümü değiştirdim vs. ama bir türlü olmuyor BIOS'tan secure mode aktif olmuyordu diski GPT yaptım Windows 11'e geçtim yönetici olarak çalıştırma oyun kolunun fişini çekme uyumluluk modları vs. hepsini denedim ama bir türlü olmuyor görev yöneticisine geliyor sonra gidiyor oyun hata mesajı filan yok EA gerçekten rezalet erken erişim için fazladan para veriyoruz ama oyuna giremiyoruz.

Çözüm bulabildiniz mi?

Yabancı bir forumda biri bunun benim CPU'um la alakalı bir problem olabileceğini söyledi kaldıramıyor olabilirmiş

Mesaj şöyle

The G4560 and the other Kaby Lake-derived Pentiums lack Support for AVX, AVX2.

Ama Can You run İt sitesinden karşılaştırınca bilgisayarımın CPU'su FIFA 22 için de yeterli değil diyor ama FIFA 22'yi rahatça oynayabiliyordum.

Son düzenleme:
Yabancı bir forumda biri bunun benim CPU'um la alakalı bir problem olabileceğini söyledi kaldıramıyor olabilirmiş

Mesaj şöyle

The G4560 and the other Kaby Lake-derived Pentiums lack Support for AVX, AVX2.

Ama Can You run İt sitesinden karşılaştırınca bilgisayarımın CPU'su FIFA 22 için de yeterli değil diyor ama FIFA 22'yi rahatça oynayabiliyordum.

Alakası yok bende de aynı sorun mevcuttu erken erişimdir diye bekledim ama oyun çıktı hala aynı sorun iade ettim geçtim. Bu kadar para verip birde oyunlarını çalıştırmakla mı uğraşacağım. Rezil herifler.

Geri
Yukarı