FIFA 23 açılmıyor

comar61

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASUS B550M-K PRIME
RYZEN 5 5600
ASUS DUAL RX 6700XT OC
XPG ADATA CL17 2X8 GB 3600, KINGSTON FURY 2X8 3600
WD BLUE SN570 SSD x 2
FSP 550+80 PSU
CRG50 144 HZ CURVED
25UM58 ULTRAWIDE 75 HZ
IPhone 14 Pro Deep Purple
Meslek
İngilizce Öğretmeni
EA Play Pro kullanarak FIFA 23 oynamaya çalışıyorum fakat oyun hiçbir şekilde tepki vermiyor. Anti cheat yüklemesinden sonra tekrar Origin'e atıyor ve oyun açılmıyor. Görev Yöneticisi'nden baktığım kadarıyla, oyun açılıyor sonrasında kapanıyor. Yardımcı olur musunuz?

EA Play Pro kullanarak FIFA 23 oynamaya çalışıyorum fakat oyun hiçbir şekilde tepki vermiyor. Anti cheat yüklemesinden sonra tekrar Origin'e atıyor ve oyun açılmıyor. Görev Yöneticisi'nden baktığım kadarıyla, oyun açılıyor sonrasında kapanıyor. Yardımcı olur musunuz?
valla aynı sorun bende de var saatlerdir ugrasıyorum anticheat yazısı ekrana geliyor gidiyor görev yöneticisinde fifa23 gözüküyor ama birden kayboluyor ve ekrana origin geliyor yapabileceğim her seyi yaptım olmadı çözümü bulan olursa lütfen yardım etsin

aga ben onu da yaptım yıne olmadı yukarda yazdıgım gıbı oynaya bastıktan sonra anticheat yazıları gelip gidiyor fifa23 görev yöneticisinde gözüküyor sonra gidiyor ve steamde calısıyor durumdan düşüyor tekrar oyna butonu geliyor

genel sorun herhalde update bekleyin falan diyolar
Ben sorunun donanım desteğiyle alakalı olduğunu düşünüyorum çünkü bazıları çözebiliyor fakat bazıları ne yaparsa yapsın girmiyor oyuna ben forumlarda yazan her şeyi denedim kaç defa format attım en son Windows 11 e geçtim yine aynı elimde anakart var ona yeten işlemci yoktu bu akşam işlemciyide alıcam muhtemelen giricek oyuna ama güncelleme ile düzeltmeleri lazım herkesin avx destekli işlemcisi olcak diye bir şey yok sonuçta olmayabilir ama ekran kartı iyidir vs

Geri
Yukarı