FIFA 23 açılmıyor

comar61

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASUS B550M-K PRIME
RYZEN 5 5600
ASUS DUAL RX 6700XT OC
XPG ADATA CL17 2X8 GB 3600, KINGSTON FURY 2X8 3600
WD BLUE SN570 SSD x 2
FSP 550+80 PSU
CRG50 144 HZ CURVED
25UM58 ULTRAWIDE 75 HZ
IPhone 14 Pro Deep Purple
Meslek
İngilizce Öğretmeni
EA Play Pro kullanarak FIFA 23 oynamaya çalışıyorum fakat oyun hiçbir şekilde tepki vermiyor. Anti cheat yüklemesinden sonra tekrar Origin'e atıyor ve oyun açılmıyor. Görev Yöneticisi'nden baktığım kadarıyla, oyun açılıyor sonrasında kapanıyor. Yardımcı olur musunuz?

Ne olur oynayalım ne olur ne olur bize de FIFA.

Aynen hocam ya bir oyun deneyeceğiz oyuna giremiyoruz ben daha almadım zaten EA Play 10 saatlik deneme vardı öyle oynayacağım, Kasım'da indirimde alacağım Steam'den.

Güncelleme geldiğinde haber verebilir misiniz arkadaşlar herkesin bilgisi olsun.

Hocam güncelleme geldi ama sorun çözülmedi halen aynı sorun oyun hata vermiyor ama girmiyor.

Son düzenleme:
Aynen hocam bende güncelledim ama hala açılmıyor bazı yöntemler vardı açılması için denedim olmadı ama güncelleme sonrası o yöntemleri tekrar deneyeceğim sonuç alırsam yazacağım EA gerçekten bizi mağdur ediyor.

EA Play Pro kullanarak FIFA 23 oynamaya çalışıyorum fakat oyun hiçbir şekilde tepki vermiyor. Anti cheat yüklemesinden sonra tekrar Origin'e atıyor ve oyun açılmıyor. Görev Yöneticisi'nden baktığım kadarıyla, oyun açılıyor sonrasında kapanıyor. Yardımcı olur musunuz?
Hocam güncelleme gelmiş sorunun çözüldü mü?

Hocam güncelleme gelmiş sorunun çözüldü mü?

Sorun hala devam ediyor.

Hocam bende de aynı sorun var oyunu Origin üzerinden açıyorum anticheat ekranı geliyor dolduktan sonra kapanıyor, oyun görev yöneticisinde gözüküyor 3-4 sn sonra geri Origin'e atıyor. Cumartesiden beri uğraşıyorum çözemedim.

Düzeldi mi hocam sizde?

Son düzenleyen: Moderatör:
O zaman tek çare EA'in 5-7 GB boyutunda sağlam bir Update çıkarmasını beklemek.

Hocam çıkaracaklarda ne zaman Allah bilir yani FIFA'nın kendi forumunda geziniyorum bir moderatör koymuşlar tek söylediği ya sisteminiz yetmiyor ya da sisteminizde hata var vb. cevaplar veriyor yüzlerce kişide de aynı sorun mevcut.

Yeni konular

Geri
Yukarı