FIFA 23 açılmıyor

ker3mm

Zeptopat
Daha fazla  
Oynu daha dün aldim ve ilk girdigimde acilmadi. Biraz baktiktan sonra oyunun görev yöneticisinde gözuktugunu fakat ekrana gelmeden oyunun kapandigini fark ettim. Daha önce başina gelen var mı?

Hocam uygulama yazılımın kendine özgü bir anti-cheat yazılım programı var galiba sorun ondan kaynaklanıyor. Öncelikle belgelerim kısmından FIFA23 klasörünü silin. Sonra uygulamanın kendi anti-cheat programını kendi sitesinden kurmayı deneyin hocam ben bu şekilde çözüm sağlamıştım.

Hocam uygulama yazılımın kendine özgü bir anti-cheat yazılım programı var galiba sorun ondan kaynaklanıyor. Öncelikle belgelerim kısmından FIFA23 klasörünü silin. Sonra uygulamanın kendi anti-cheat programını kendi sitesinden kurmayı deneyin hocam ben bu şekilde çözüm sağlamıştım.

FIFA 23 mu sileyim anlayamadim

Görev yöneticisinde duruyor ama ekranda yok ve sonra tekrar EA in menüsüne geri atiyor

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (47).png
    Ekran Görüntüsü (47).png
    54,9 KB · Görüntüleme: 25
zaten fifa yönetici olarak calişiyor
Normalde bu tarz hatalarda görev yöneticisinden kapayıp tekrar açınca çözülürdü arkadaş'ın dediği çözümü deneyebilirsiniz.

Dosya yöneticisinden belgeler klasörüne girin.
adım 1 .png
Oradan FİFA 23 dosyasını bulup yedeklemek açısından masaüstüne atın.
adım2.png

Bu şekilde oyunu yeniden başlatınca yeni bir FİFA23 dosyası oluşturur daha sonra eski dosyanın içindeki ilerlemenizi yeni dosyanızın içine atın.

Fifa23 anti cheat dosyasını program halinde paylaşmıyordu sanırım.

Normalde bu tarz hatalarda görev yöneticisinden kapayıp tekrar açınca çözülürdü arkadaş'ın dediği çözümü deneyebilirsiniz.

Dosya yöneticisinden belgeler klasörüne girin.
Eki Görüntüle 1804721
Oradan FİFA 23 dosyasını bulup yedeklemek açısından masaüstüne atın.
Eki Görüntüle 1804725

Bu şekilde oyunu yeniden başlatınca yeni bir FİFA23 dosyası oluşturur daha sonra eski dosyanın içindeki ilerlemenizi yeni dosyanızın içine atın.

Fifa23 anti cheat dosyasını program halinde paylaşmıyordu sanırım.
belgelerimde fifa yok

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (48).png
    Ekran Görüntüsü (48).png
    29,1 KB · Görüntüleme: 19

Geri
Yukarı