FIFA 23 alınır mı?

O fiyatı vermeyin bence değişen pek şey yok onun yerine çok hevesiniz varsa FIFA 22'ye bakabilirsiniz indirimde 95 TL civarına düşüyor.

FIFA her sene aynı oyunu yeniden çıkarıyordu ama 23 mekanikleri grafikleri biraz değişmiş gibi, sizce de alınır mı?

Grafikler harici değişen bir şey olduğunu düşünmüyorum kadın futbolu diyorsanız onu kimse takmıyor bana göre boş bir şey FIFA 23 indirimde alınabilir FIFA 22 ama grafikler yenilenmiş bir de oyuncuların reytinglerinin düşüdüğü bir oyun.

Grafikler harici değişen bir şey olduğunu düşünmüyorum kadın futbolu diyorsanız onu kimse takmıyor bana göre boş bir şey FIFA 23 indirimde alınabilir FIFA 22 ama grafikler yenilenmiş bir de oyuncuların reytinglerinin düşüdüğü bir oyun.

Son zamanlarda oyun yapımcılarının feminist desteklemesi aşırı rahatsız edici oldu kerr gibi bir oyuncunun Ronaldo'dan daha yüksek fizik puanı olması bir örnek mesela feministlikten nefret ediyorum.

Ne zaman indirime girer hocam.
22-29 Kasım arasında Sonbahar indirimi var, 22 Aralık-5 Ocak arasında da Kış indirimleri. Mart civarında da Bahar indirimleri gelecek. Tabii ki bu tarihlerin dışında da indirime girebilir ama daha yeni çıktığı için hemen indirim bekemiyorum ben. Ancak 2023'e gelmeden önce belki olur indirim. 700-800 TL gibi paralar inanılmaz fiyatlar, indirim beklenmesi daha iyidir.

Geri
Yukarı