FIFA 23 alınır mı?

marfix

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bugün eski monitörümü satacağım 1300 TL'ye bu para ile FIFA 23 + Logitech F710 gamepad almayı düşünüyorum. Ne dersiniz alınır mı? Para biraz havadan gelecek gibi olacak çünkü monitörü kullanmıyordum zaten.

Arkadaşlar merhaba. Bugün eski monitörümü satacağım 1300 TL'ye bu para ile FIFA 23 + Logitech F710 gamepad almayı düşünüyorum. Ne dersiniz alınır mı? Para biraz havadan gelecek gibi olacak çünkü monitörü kullanmıyordum zaten.

Hiç gerek yok EA Play gibi şeyler alıp FIFA 22 oynarsınız tabii ki sizin kararınız (Online oynamayacaksanız)

Alınmaz hacı. Seneye yeni transferler olacak yeni özellikler falan filan gereksiz yere 1.000 TL.

Bak bana:
1664990799536.png

PS3 kolumu taktım deli gibi oynuyorum. Gerek yok yani.

Futbol oyunh oynamayı seviyorsan mecbur alacaksın çünkü alternatifi olduğunu düşünmüyorum. Eski kadrolarla oynamayı severim dersen Fifa 22 ile devam edebilirsin ama Fifa 23 ile arasında ciddi farklar var. Tavsiye ederim

Geri
Yukarı