FIFA 23 alınır mı?

Yılbaşı indirimiyle %50 indirim olsa 350 civarında olur. Ama şu an hardcore oynayacaksanız Dünya Kupası deneyimi varmış, ben oynayacak vakit bulamayacağım diye almadım ama olsaydı değerlendirecektim.
Beklemeye devam etmek isterseniz de mart ayı gibi Game Pass'e dahil olur zaten.

Pc için optimizasyon sorunu çözüldü mü acaba ? rtx3060 ekran kartı ile oynayamıyordum.
dostum bende 3060 ti var sıkıntısız çalışıyor

Ben GTX 1660 Tİ ile oynuyorum. İlk çıktığı zamanlar sinematik sahneler girince 60 FPS'in arasına düşüyordu yer yer. 1 hafta önce tekrardan oynamaya başladım oyunun optimizasyon sorunu kalmamış bana göre. İşleme kalitesi Ultra, Saç Tel ayarı açık hâlde oynuyorum hiç optimizasyon sorunu gözlemleyemedim. Sorun yaşayan insanların yazılımsal sıkıntı yaşaması çok muhtemel geliyor bana o yüzden.

Ben GTX 1660 Ti ile oynuyorum. İlk çıktığı zamanlar sinematik sahneler girince 60 FPS'in arasına düşüyordu yer yer. 1 hafta önce tekrardan oynamaya başladım oyunun optimizasyon sorunu kalmamış bana göre. İşleme kalitesi Ultra, saç tel ayarı açık hâlde oynuyorum hiç optimizasyon sorunu gözlemleyemedim. Sorun yaşayan insanların yazılımsal sıkıntı yaşaması çok muhtemel geliyor bana o yüzden.

Yaptığın ayar vs var mı acaba? Oyun menüsü dışında.

Geri
Yukarı