FIFA 23 alınır mı?

gutibey

Picopat
Yer
Almería, İspanya
Merhaba. Futboldan çok keyif alan ve takip eden birisiyim, tabii son zamanlarda çok takip etmiyorum ancak futbol oyunlarına ve futbola bayılırım. Bu zamana kadar daimi bir PES oyuncusuydum fakat şu eFootball rezaletinden sonra 21, 17 ve 13 serilerini en baştan korsan olarak oynadım ancak gitgide sıkmaya başladılar ve FIFA 23'ün indirime girdiğini gördüm. Ancak şunu söylemeliyim daha bir Gamepad'im yok, alacağım.

Asıl konumuza dönecek olursak ben o kadar da iyi bir oyuncu değilim ama FIFA'daki kariyer modlarını izlemek ve oynamak kadar keyif veren bir şey yok bana göre. Fiyatı da 280 lira, FIFA'da zor açıkçası, özellikle defans kısmı ama kol aldıktan sonra alışmak kolay olur. Sizce FIFA 23 alınır mı?

Hocam ea app’de oyun 210 TL oradan alın. Papara ile 35 TL indirimde var sanırım.

Hocam Cashback doluymuş, bende Steam dışında almak istemiyorum açıkçası ve Steam üzerinden alacağım zaten o 35 TL'lik indirim bende yok.
Hocam steam’den alsanız bile origine bağlanmak zorundasınız ama steam’den de alınır.

Merhaba. Futboldan çok keyif alan ve takip eden birisiyim, tabii son zamanlarda çok takip etmiyorum ancak futbol oyunlarına ve futbola bayılırım. Bu zamana kadar daimi bir PES oyuncusuydum fakat şu eFootball rezaletinden sonra 21, 17 ve 13 serilerini en baştan korsan olarak oynadım ancak gitgide sıkmaya başladılar ve FIFA 23'ün indirime girdiğini gördüm. Ancak şunu söylemeliyim daha bir Gamepad'im yok, alacağım.

Asıl konumuza dönecek olursak ben o kadar da iyi bir oyuncu değilim ama FIFA'daki kariyer modlarını izlemek ve oynamak kadar keyif veren bir şey yok bana göre. Fiyatı da 280 lira, FIFA'da zor açıkçası, özellikle defans kısmı ama kol aldıktan sonra alışmak kolay olur. Sizce FIFA 23 alınır mı?
Elinizde FIFA 19-23 arasındaki herhangi bir FIFA varsa bence almanıza gerek yok. Çok ufak farklar oluyor genel olarak, ben 3-4 senede bir alıyorum genelde. Hele PC ise kadro güncellemesi de yüklersiniz mis gibi oynarsınız. Ama anladığım kadarıyla herhangi bir FIFA’ya sahip değilsiniz, o halde alınabilir. Uzun süre oynarsınız. PES oyunlarını artık bırakmanın vakti geldi de geçeli çok oldu, FIFA’ya bir şekilde alışın. Gamepad olmadan eziyet ama aldıktan sonra oynarsınız güzel güzel.

Yeni konular

Geri
Yukarı