Çözüldü FIFA 23 ana menüde takılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

YahyaninYildizi

Centipat
Yer
Elazığ
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Lenovo İdeapad L340-17İRH Gaming
-----------------------------------------------------------
Ekran Kartı: Nvidia Geforce GTX 1650 4GB
İşlemci: İntel Core i7-9750H
Depolama: 128 GB SSD ve 1 TB HDD
RAM: DDR4 16 GB 2400 MHz
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar, yakın zamanda Steam'den FIFA 23 aldım. Normal bir şekilde oyunu açıyorum ama bazen ana menüde bazen de ana menüye gelmeden oyun donuyor ve kapanıyor. Anticheat'i silip yükleme olsun, uyumluluk ayarları olsun, yönetici olarak çalıştırma olsun her şeyi denedim ama olmuyor. Yardımcı olacak var mı?

Merhaba arkadaşlar, yakın zamanda Steam'den FIFA 23 aldım. Normal bir şekilde oyunu açıyorum ama bazen ana menüde bazen de ana menüye gelmeden oyun donuyor ve kapanıyor. Anticheat'i silip yükleme olsun, uyumluluk ayarları olsun, yönetici olarak çalıştırma olsun her şeyi denedim ama olmuyor. Yardımcı olacak var mı?
Muhtemelen bende de olduğu gibi sendede oyunu kaldırmıyor sistemin. Özelliklerini yazar mısın?

Muhtemelen bende de olduğu gibi sende de oyunu kaldırmıyor sistemin. Özelliklerini yazar mısın?

Arkadaşımın bilgisayarında oldu bu sorun.
Ekran kartı: GeForce GT 730
İşlemci: i5 3. nesil
RAM: 16 GB

NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti minimum GPU olarak açıklandı.
Arkadaş sistem gereksinimlerini karşılıyor deyince hiç bakmadım, harbi karşılamıyormuş. İşin kötü tarafı 1 haftayı geçtiği için iade de edemeyecek ama neyse teşekkür ederim yine de.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230116-013606~2.jpg
    Screenshot_20230116-013606~2.jpg
    73,4 KB · Görüntüleme: 106
Çözüm

Geri
Yukarı