FIFA 23 arka planda önceki ekran yanıp sönüyor

İşletim sistemi
Windows 10

Kroxxy

Hectopat
Daha fazla  
RAM
16
Ekran kartı
3070 ti
İşlemci
amd ryzen 7 6800h
Merhaba. FIFA 23'te tam ekranda iken, mesela önceki ekranda, kadro ayarlaması yapıyordum diyelim. Sonra forma seçme ekranına ya da maça girince ekranın arkasında sanki ekran yanmış gibi o kadro yazıları ve simgeleri kalıyor. Ayrıca görüntü sanki ekran parlaklığı sürekli artıp azalıyormuş gibi ekran titriyor. Görselde göründüğü gibi FIFA 23 yazısının arkasında oyun ayarları yazıyor. Nasıl çözebilirim?

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2023-02-03 at 00.54.48.jpeg
    WhatsApp Image 2023-02-03 at 00.54.48.jpeg
    140,7 KB · Görüntüleme: 69
Merhaba. FIFA 23'te tam ekranda iken, mesela önceki ekranda, kadro ayarlaması yapıyordum diyelim. Sonra forma seçme ekranına ya da maça girince ekranın arkasında sanki ekran yanmış gibi o kadro yazıları ve simgeleri kalıyor. Ayrıca görüntü sanki ekran parlaklığı sürekli artıp azalıyormuş gibi ekran titriyor. Görselde göründüğü gibi FIFA 23 yazısının arkasında oyun ayarları yazıyor. Nasıl çözebilirim?
Bendede aynı laptop var ve bende aynı sorunu yaşıyorum sadece bizim laptopla alakalı bir sorunmu acaba

Aynen hocam bendekide aynı model bir şey soracağım sizde Windows 10 yüklerken driver sorunu yaşadınız mı ben yaşadım ve en son Windows 11 driverlarını indirdim o şekilde çalıştı acaba ondan kaynaklanıyor olabilir mi?

Bende sadece Wi-Fi driverı sorunlu diye düşünüyorum. Ping sıkıntım var. Siz FIFA'yı çözdünüz mü?

Geri
Yukarı