FIFA 23 ayarlar sıfırlanıyor

kivancagaoglu

Hectopat
FIFA 23'te oyundan çıkınca kariyer modum da ayar kaydım da çevrimiçi olmayan her şey sıfırlanıyor. Bilgisayardan DS4Windows ile oynuyorum oyunu. Bu şikayeti birçok forumda gördüm. Çözümü nedir? Kariyer falan oynayamıyorum. DS4 ile kaynaklı sanırım onu kapatıp oyuna girincede tuşlara basıyorum fakat herhangi bir şekilde geri dönüş yok.
EA Play'den oynuyorum oyunu.

Son düzenleme:
FIFA 23'te oyundan çıkınca kariyer modum da ayar kaydım da çevrimiçi olmayan her şey sıfırlanıyor. Bilgisayardan DS4Windows ile oynuyorum oyunu. Bu şikayeti birçok forumda gördüm. Çözümü nedir? Kariyer falan oynayamıyorum. DS4 ile kaynaklı sanırım onu kapatıp oyuna girincede tuşlara basıyorum fakat herhangi bir şekilde geri dönüş yok.
EA Play'den oynuyorum oyunum. Origin.
Hocam oyuna ilk girişte yeni oyun kaydı diye birşey olması lazım. Onu silin daha sonra tekrar girdiğinizde o kayda isim verin ben böyle çözdüm. Ayrıca dosya doğrulaması yaptığınızı varsayıyorum.

DS4Windowsla ilgili bir sorun evet. Bu başlıkta çözmüşler.

DS4Windows'la ilgili bir sorun evet. Bu başlıkta çözmüşler.

EA Play'den oynuyorum oyunu.

Hocam oyuna ilk girişte yeni oyun kaydı diye bir şey olması lazım. Onu silin daha sonra tekrar girdiğinizde o kayda isim verin ben böyle çözdüm. Ayrıca dosya doğrulaması yaptığınızı varsayıyorum.

Deniyorum hocam.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı