Çözüldü FIFA 23 beta kodu girilmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

YeniHesapf

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese günaydın. Bugün e-postama baktığımda EA'den bir beta kodu aldığımı gördüm. Kod PS içindi. Kodu girdim ancak hata verdi. Hata ise: Bu kod, hesabınızda sıralanan bölge için geçerli değil. Farklı bir kod kullanmayı deneyin veya kodunuzun bölgesi için yeni hesap oluşturun. Bunu nasıl çözebilirim?

Öncelikle herkese günaydın. Bugün e-postama baktığımda EA'den bir beta kodu aldığımı gördüm. Kod PS içindi. Kodu girdim ancak hata verdi. Hata ise: Bu kod, hesabınızda sıralanan bölge için geçerli değil. Farklı bir kod kullanmayı deneyin veya kodunuzun bölgesi için yeni hesap oluşturun. Bunu nasıl çözebilirim?
Coğrafya kaderdir dostum. Türkiye için geçerli değil BETA kodları.

Cidden Öyle.

Hocam nasıl yapabilirim? Normal eposta ile açılır mı?
Hocam PSN hesabı açarken kullanmadığınız bir e-posta kullanıp, o e-posta ile oluşturuyorsunuz. Ülkenizi betanın desteklendiği bir ülke seçiyorsunuz, sonra o ülkenin şehir, semt vb. seçip posta kodunu da, tarayıcınıza seçtiğiniz şehrin yanına "random post code" yazarak bulabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı