FIFA 23 bir anlık kasıyor ve düzeliyor

594046

Centipat
FIFA 23'te kariyer yapıyorum arada bir oluyor anlık. Anlamadım gitti. FPS düşüşü de yok olduğu esnada dikkat ediyorum aynı. Bu oyuna dün 2,25 GB güncelleme getirdiler ancak optimizyasyon ile ilgili hiçbir şey yapmamışlar şaka mı? İlerleyen zamanlarda sizce optimizyasyon güncellemesi yaparlar mı? Bence kesinlikle yapmalılar.

Oyun zaten katı hal sürücüsündeyse demek ki yanlış bir çıkarım yapmışım. Aklıma başka bir çözüm gelmiyor kusura bakma.
İşlemci kullanımına windowsun görev yöneticisinden bakabilirsin.
İşlemci kullanımına bakmak öyle değil. Yani arkadaş demiş ya işlemci kullanımını ultraya çek diye. O anlamda söyledim ayarına nereden bakarım diye.

FIFA 23'te kariyer yapıyorum arada bir oluyor anlık. Anlamadım gitti. FPS düşüşü de yok olduğu esnada dikkat ediyorum aynı. Bu oyuna dün 2,25 GB güncelleme getirdiler ancak optimizyasyon ile ilgili hiçbir şey yapmamışlar şaka mı? İlerleyen zamanlarda sizce optimizyasyon güncellemesi yaparlar mı? Bence kesinlikle yapmalılar.

Optimizasyon sorunu vardır çünkü oyun yeni bir oyun.

FIFA 23 ayarlara giriyorsun oyun ayarları diyorsun oradan ekrana gel işlemci kalitesini Ultra'ya çek dostum.
Çok teşekkür ederim. Müsait vakitte hemen oyuna girip ayarlayacağım. Çözüm olarak işaretliyorum.

FIFA 23 ayarlara giriyorsun oyun ayarları diyorsun oradan ekrana gel işlemci kalitesini Ultra'ya çek dostum.
Yalnız o zaten ultrada imiş. Hem ismi de işleme kalitesi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı