FIFA 23 EA Anti Cheat ekranında kalıyor

misfit

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Web Programcılığı
FIFA 23'ü açmaya çalıştığımda aşağıdaki görseldeki gibi EA Anti Cheat ekranı geliyor fakat hiçbir şekilde yüklenmiyor, öylece kalıyor. Yönetici olarak çalıştırma, serfitika yükleme ve EA Desktop gibi yöntemlerin hepsini defalarca denedim ama sonuç hala aynı. Verdiğim parayla rezil oluyorum gerçekten, yardımcı olabilir misiniz?

1679329548729.png

FIFA 23'ü açmaya çalıştığımda aşağıdaki görseldeki gibi EA Anti Cheat ekranı geliyor fakat hiçbir şekilde yüklenmiyor, öylece kalıyor. Yönetici olarak çalıştırma, serfitika yükleme ve EA Desktop gibi yöntemlerin hepsini defalarca denedim ama sonuç hala aynı. Verdiğim parayla rezil oluyorum gerçekten, yardımcı olabilir misiniz?

Eki Görüntüle 1708799
Hocam aynı sorun ben de başladı bugün güncellemeden sonra çözüm bulabildiniz mi acaba?

Sinirlenip oyunu sildim. Ne zaman düzeltirlerse (hiç sanmıyorum) o zaman yükleyeceğim.

Hocam aynı sorun bende de var EA anticheat ekranı geliyor alttaki mavi çubuk doluyor ve sonrasında EA Play açılıyor ama hiçbir şekilde FIFA açılmıyor ya da launching Game'de takılı kalıyor sorunu çözebildiniz mi?

Hocam pc de fifa yazan her şeyi silmiş miydiniz? Ben o şekilde indirmiştim işe yaramıştı. EA ile iletişime geçin son bir defa isterseniz.
Tamamen FIFA'yı kaldırdım, EA App kullanarak tekrar indirdim. Origin ile indirecektim fakat Origin'e girdiğimde zorla beni EA App'e yönlendiriyor. Bozuk uygulama yapıyorlar sağlamını da kullanmamızı engelliyorlar .d EA ile nereden iletişime geçeceğim? EA'in forumlarındaki çözüm yöntemlerinin neredeyse hepsini denedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı