FIFA 23 EA anti cheat hatası

Krantan

Hectopat
Daha fazla  
Bu kadar sorunlu başlayan bir oyun görmedim, kafasına göre anticheat açılmıyor. Anticheat'i silip yüklüyorum bu sefer de anticheat açılırken üst kısımda "oyun başlatılamadı, yönetici erişimi gerekiyor" hatasını alıyorum. Çözmek için çok uğraştım, yönetici olarak çalıştırdım, oyunu repair ettim, silip yükledim ancak çözülmüyor. Bu hatayı alan var mı?

Bu kadar sorunlu başlayan bir oyun görmedim, kafasına göre anticheat açılmıyor. Anticheat'i silip yüklüyorum bu sefer de anticheat açılırken üst kısımda "oyun başlatılamadı, yönetici erişimi gerekiyor" hatasını alıyorum. Çözmek için çok uğraştım, yönetici olarak çalıştırdım, oyunu repair ettim, silip yükledim ancak çözülmüyor. Bu hatayı alan var mı?
Hocam benzer bir hata alıyordum, PC'de Origin vardı, Origin uygulşamasını silip yeni EA uygulamasını kurunca düzelmişti.

Oyunu yılbaşında aldım. Arkadaşlar ben ve tüm pc kullanıcıları farklı farklı hatalarla karşılaştı. Her pc oyuncusu oyunu 200 saat oynadıysa abartısız 200 saatte bu hataları gidermek amacıyla zaman harcadı. Eğer oyunu yeni aldıysanız veya almayı düşünüyorsanız lütfen almayın iade edin. 3 güne bir güncelleme gelir ve oyunlar çöker. Söylüyorum iade edip farklı alternatif oyunlara yönelin.

Neden Fifa 22 400 lira da ? Fifa 23 280 lira hiç düşündünüz mü ? :)

Hocam benzer bir hata alıyordum, PC'de Origin vardı, Origin uygulşamasını silip yeni EA uygulamasını kurunca düzelmişti.
Ea sildim, Origin yükledim düzelmiyor. Şaka gibi bir oyun, keşke almasaydım.

Oyunu yılbaşında aldım. Arkadaşlar ben ve tüm pc kullanıcıları farklı farklı hatalarla karşılaştı. Her pc oyuncusu oyunu 200 saat oynadıysa abartısız 200 saatte bu hataları gidermek amacıyla zaman harcadı. Eğer oyunu yeni aldıysanız veya almayı düşünüyorsanız lütfen almayın iade edin. 3 güne bir güncelleme gelir ve oyunlar çöker. Söylüyorum iade edip farklı alternatif oyunlara yönelin.

Neden Fifa 22 400 lira da ? Fifa 23 280 lira hiç düşündünüz mü ? :)
1 gün sorun yoksa diğer gün hiç açılmıyor, ne yaptıysam olmadı. Fifa serisinin en sorunlu oyunu, inanılmaz başarısızlık.

Ea sildim, Origin yükledim düzelmiyor. Şaka gibi bir oyun, keşke almasaydım.

1 gün sorun yoksa diğer gün hiç açılmıyor, ne yaptıysam olmadı. Fifa serisinin en sorunlu oyunu, inanılmaz başarısızlık.
Kardeşim oyunu yeni aldıysan iade et. Fifa 22 oyna. Bu seneyi sildim xbox veya ps sahibi olmayanlar can çekişiyor yine.

Fifa23.exe'de yönetici olarak çalıştır aktif ise tiki kaldırıp dener misiniz?

EA sildim, Origin yükledim düzelmiyor. Şaka gibi bir oyun, keşke almasaydım.

1 gün sorun yoksa diğer gün hiç açılmıyor, ne yaptıysam olmadı. FIFA serisinin en sorunlu oyunu, inanılmaz başarısızlık.

Maalesef hocam, sadece bu SS bile her şeyi açıklıyor.

image_2023-01-24_164415241.png

Oldu teşekkür ediyorum, ancak bu sefer de Anticheat'i açmadan çalıştı. Oyun zaten arada bir çöküyor :( açıldığına sevinemiyorum.

EA App'i silip tekrardan kurun kullanmış olduğunuz antivirüs programına EA dosyasını devre dışı bırakın, Windows Defender dahil, bir de böyle deneyelim bakalım.

Geri
Yukarı