Çözüldü FIFA 23 ''EA AntiCheat bir hatayla karşılaştı'' hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

Ali Pala

Decapat
Daha fazla  
FIFA 23'ü yeni aldım ve böyle bir hata ile karşılaştım. Ne yapmalıyım?

1670615985027.png

Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Masaüstünde kısayolu olan FIFA 23 dosyasına sağ tıklayıp özellikler diyoruz. Uyumluluk bölümünden yönetici olarak çalıştır tikini kaldırıyoruz. Sonra dosya konumunu aç deyip oradaki FIFA 23 uygulamasına yine sağ tıklayıp uyumluluktan yönetici tiki var mı yok mu diye bakıyorruz. Tik olmaması gerekiyor. Tamam deyip EA uygulamasından oyuna start verince düzeldi.
Burdan bir uygulamanın veya özelliğin... diye devam eden yere gir. EA'ya FIFA 23'e falan izin ver. Yine olmazsa anticheat aç kapa tekrar aç yine kapa. Sonra EA Play üzerinden girmeyi dene.
Ben bu şekil yapmıştım. Anlatarak biraz karmaşık YouTube'da ki çözüm yollarını dene işe yarıyor. @EmirArda

Sorunu çözmüş bulunmaktayım EA uygulaması üzerinden deniyordum ve sürekli hata alıyordum EA'den Origin hesabına geçip Origin'i yönetici olarak başlatı işaretledim daha sonrasında oyunun kurulu olduğu klasörde bulununan ınstaller EA anti cheat uygulmasını açıp tümünü kaldır deyip yükledikten sonra sorunum çözüldü.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Masaüstünde kısayolu olan FIFA 23 dosyasına sağ tıklayıp özellikler diyoruz. Uyumluluk bölümünden yönetici olarak çalıştır tikini kaldırıyoruz. Sonra dosya konumunu aç deyip oradaki FIFA 23 uygulamasına yine sağ tıklayıp uyumluluktan yönetici tiki var mı yok mu diye bakıyorruz. Tik olmaması gerekiyor. Tamam deyip EA uygulamasından oyuna start verince düzeldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlar bende' de bu hata geliyor 1 haftadır çözemiyorum lütfen yardımcı olun nurada yazılanları denedim sanırım hata kodu farklı olduğu için olmadı. Net bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olsun bana şimdiden teşekkür ediyorum.

FIFA 23'ü yeni aldım ve böyle bir hata ile karşılaştım. Ne yapmalıyım?

Eki Görüntüle 1598257
Kanka bendeki hata sende yazan "(22) (1)" yazan yerde bende ise "(2) (1784)" yazıyo kafayı yiycem. Bütün şeyleri denedim. Lütfen şu hatanın çözümü bilen varsa yardım ederde çok sevinirim.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2023-03-16 at 19.43.17.jpeg
    WhatsApp Image 2023-03-16 at 19.43.17.jpeg
    147,1 KB · Görüntüleme: 137
Son düzenleme:
Anlatılan yazılan her yorumu okudum ve denedim sildim kapattım değiştirdim tamir ettim hiçbir şekilde düzelmiyor teşekkürler...

1685362383115.png

Geri
Yukarı