FIFA 23, FIFA 23 yazısında kalıyor

osaku

Hectopat
Daha fazla  
Yukarıda belirttiğim üzere FIFA yazısında kalıyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    1,4 MB · Görüntüleme: 712
NVIDIA GTX 750 Ti ekran kartı AMD FX(tm)-8300 eight-Core Processor 3.30 GHz kaldırmadığı için mi oynayamıyorum aynı sorun bende de var.

nvdia gtx 750 ti ekran kartı AMD FX(tm)-8300 Eight-Core Processor 3.30 GHz kaldırmadığı için mi oynayamıyorum aynı sorun bende de var

İlk gün yaması beklemek gerekiyor bu hafta içinde o da belki bir yama gelebilir zaten birçok kışı optimizasyon yüzünden oyunu oynayamıyor beklemekten başka bir çare yok.
SİSTEMİM 3070 Tİ İ7 10700F 32 GB RAM YETER Mİ HOCAM OYUNA

Sistemim 3070 Ti i7 10700F 32 GB RAM yeter mi hocam oyuna.

Yeterli desemde oyun şimdilik sorunlu birçok sistem çok sorun yaşıyor güncelleme gelmesi lazım FIFA 23 sistem ne olursa olsun o takılma donma sorunu yaşanıyor yani demem o ki beklemek gerekiyor Reddit falan bu konularla dolu ya çıkış günü FIFA 23 sanırım Steam de çoğunlukla olumsuz yorumlar alacak.

İlk gün yaması beklemek gerekiyor bu hafta içinde o da belki bir yama gelebilir zaten birçok kışı optimizasyon yüzünden oyunu oynayamıyor beklemekten başka bir çare yok.

RX 6500XT i3 10100F var 100-130 FPS arası alıyorum oyunda donma oluyor sinematiklerde kasıyor anlamadım bende mi problem var optimizasyon sorunu mu, çözemedim gitti. 22 de böyle bir şey olmuyordu EA Play'den oynuyorum.

RX 6500XT i3 10100F var 100-130 FPS arası alıyorum oyunda donma oluyor sinematiklerde kasıyor anlamadım bende mi problem var optimizasyon sorunu mu, çözemedim gitti. 22 de böyle bir şey olmuyordu EA Play'den oynuyorum.

Evet oyunda optimizasyon sorunu var güncelleme beklemekten şimdilik başka bir çare yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sana soyle söyleyeyim PC de FIFA 22 ile FIFA 23 arasında fark var ve hatta benim kullandığım sistem Ryzen 5 5600 ve RX 5600XT donma kasma yaptı bunlar yetmezmiş gibi daha güçlü sistemlerde de sorun çıkardı demem o ki o sistem ile oynamanız mucize gibi bir şey oyun sadece DX12 destekliyor oyun ağir optimizasyon sorunlu güncellemelerle ne kadar düzeltilir orası bilinmez umarım açıklayıcı olmuştur.
Optimizasyon sorunlarından kaynaklı hocam.

Geri
Yukarı