Çözüldü FIFA 23, FIFA 23 yazısında kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

CnrMoltiSanti

Decapat
Yer
Tekirdağ Çerkezköy
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ7-3770 / GTX1650 4GB GDDR6 / 8+4 12GB 1600Mhz Kingston / H61M-DS2(Rev2.2)
RAM
8+4 12GB KİNGSTON DDR3 1600Mhz
Ekran kartı
GIGABYTE GTX 1650 4GB GDDR6
Anakart
H61M-DS2 ( Rev2.2 )
İşlemci
İ7-3770 3.90Ghz
Merhaba arkadaşlar, FIFA 23 aldım ancak açılışta resimde görüleceği üzere o ekranda kalıyor. 1 saat bekledim, yok açılmıyor ama gariptir donmuyor da. Orada bekliyor sadece.

1671743789874.png

Çözüm
Arkadaşlar sorunu çözdüm tam çözümünü kestiremiyorum ama bunları yaptıktan sonra sorunum çözüldü, şu an açılıyor.

- NVIDIA sürücüm 517.48 sürümündeydi onu son sürüme güncelledim ve PC'yi yeniden başlattım.

Yeniden başlattıktan sonra oyun dosyalarını doğruladım ve 90 MB kadar dosya indirdi sonrasında açtım oyunu hiçbir hata vermeden açıldı.

Yardımlarınız için teşekkürler.
Merhaba arkadaşlar, FIFA 23 aldım ancak açılışta resimde görüleceği üzere o ekranda kalıyor. 1 saat bekledim, yok açılmıyor ama gariptir donmuyor da. Orada bekliyor sadece.

Eki Görüntüle 1610677

Bu ekran pencere şeklinde kalmış tam ekran. Moduna alıp bekle bende de bekletiyor ama açıyor 5 ek sonra.

Arkadaşlar sorunu çözdüm tam çözümünü kestiremiyorum ama bunları yaptıktan sonra sorunum çözüldü, şu an açılıyor.

- NVIDIA sürücüm 517.48 sürümündeydi onu son sürüme güncelledim ve PC'yi yeniden başlattım.

Yeniden başlattıktan sonra oyun dosyalarını doğruladım ve 90 MB kadar dosya indirdi sonrasında açtım oyunu hiçbir hata vermeden açıldı.

Yardımlarınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba arkadaşlar bende fifa23 ü yeni indirdim ama başlangıç ekranında kalıyor açılmıyor hiç bir şekilde çözümü olan var mı acaba PC ve Ekran kartı güncel gtx 960m ekran kartı var.

Yeni konular

Geri
Yukarı