FIFA 23 Hadron marka oyun kolunu görmüyor

hayLaz533

Femtopat
Daha fazla  
Hadron marka bir gamepadım var. DualShock3 olarak FIFA 23'ü de EA üzerinden aldım ancak bağlayamıyorum, ne yapmam gerekiyor bağlayabilmek için?

Biraz daha açıklar mısınız?
Steam'da kütüphane kısmında altta oyun ekle var, ona tıklayıp Steam dışı oyun ekle seçeneğine tıklayın. Orada direkt EA'nın uygulaması gözükmüyor altta göz at var ona tıklayıp EA'yı seçin. Kütüphanenize eklenecek zaten, direkt masaüstünden fifaya tıklamak yerine Steam kütüphanesinden eklediğin EA'ya başlat dedikten sonra FİFA'yı açılan EA'dan başlatıyorsun.

Steam'da kütüphane kısmında altta oyun ekle var, ona tıklayıp Steam dışı oyun ekle seçeneğine tıklayın. Orada direkt EA'nın uygulaması gözükmüyor altta göz at var ona tıklayıp EA'yı seçin. Kütüphanenize eklenecek zaten, direkt masaüstünden fifaya tıklamak yerine Steam kütüphanesinden eklediğin EA'ya başlat dedikten sonra FİFA'yı açılan EA'dan başlatıyorsun.
İlginiz için teşekkür ederim, söylediğiniz gibi EA uygulamasını Steam kütüphaneme ekleyip oradan başlatıp fifayı açtım, lakin kol yine gözükmedi. Mecburen kolu değiştirmeyi planlıyorum. Kol diğer oyunlarda çalışıyor, Fifa21 ve Fifa22'yi bu kolla oynamıştım.

İlginiz için teşekkür ederim, söylediğiniz gibi EA uygulamasını Steam kütüphaneme ekleyip oradan başlatıp fifayı açtım, lakin kol yine gözükmedi. Mecburen kolu değiştirmeyi planlıyorum. Kol diğer oyunlarda çalışıyor, Fifa21 ve Fifa22'yi bu kolla oynamıştım.
Steam kontrolcü ayarları kısmında kolunuz görünüyor mu?

Bu videodakileri uygulayın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşın verdiği videodaki program işe yarıyor. Benimde yeni aldığım gamepad algılamayınca x360ce programı ile çözmüştüm. Videodaki ayarları uygulayın işe yarayacaktır.

Geri
Yukarı