FIFA 23 HDD de oynanır mı?

lusie

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar WD Blue 2 TB HDD'm var daha yeni aldım 6 ay oldu. Bir de SSD'm var Valorant HDD'de çok geç açıldığı için HDD'ye FIFA 23'ü SSD'ye de Valorant'ı kurmak istiyorum. FIFA 23 HDD'de ilk kurduğumda açılmamıştı, sorun falan yaşar mıyım şu an taşısam HDD'ye?

Oynanır fakat çok yüksek FPS drop alırsınız, bu tarz büyük oyunlar artık HDD için uygun değil, dosyalar ve yüklenme süreleri çok uzun.

HDD, oyunu depolamak ve oynamak için yeterli alan ve kapasiteye sahip olduğu sürece FIFA 23'ü çalıştırabilirsiniz. Oyunun performansı ve yükleme süreleri SSD'ye göre daha uzun olabilir, ancak oynanabilirlik açısından genellikle bir sorun yaşamazsınız.

Oynanır fakat çok yüksek FPS drop alırsınız, bu tarz büyük oyunlar artık HDD için uygun değil, dosyalar ve yüklenme süreleri çok uzun.
Hocam sadece kariyer oynuyorum 144 FPS sabit.

HDD, oyunu depolamak ve oynamak için yeterli alan ve kapasiteye sahip olduğu sürece FIFA 23'ü çalıştırabilirsiniz. Oyunun performansı ve yükleme süreleri SSD'ye göre daha uzun olabilir, ancak oynanabilirlik açısından genellikle bir sorun yaşamazsınız.
2 Tb hocam 1.39 TB boş.

Hocam sadece kariyer oynuyorum 144 FPS sabit.

2 Tb hocam 1.39 TB boş.
Ben de bir ara kurmuştum kariyer için FIFA 23 HDD'ye fakat inanılmaz drop yaşamıştım, SSD'ye taşıdım ve düzeldi. Belki benim sisteme özgüdür bilemiyorum deneyin olmazsa SSD atarsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı