FIFA 23 kol takılı kalıyor

pheNNN

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. FIFA 23 aldım Xbox Series S gamepad ile oynayacağım fakat şöyle bir sıkıntı var kol Xbox'da oynarken 10 numara çalışıyor bir sıkıntısı yok ama. PC de sadece FIFA23 de bozuluyor diğer oyunlarda da sıkıntı yok. FIFA 23'te ise kol çalışıyor ama ana menüde sürekli sağa gidiyor hiçbir şey yapmadığım halde. Çözümü bilen varsa yazabilir mi? Teşekkür ederim.

2 gün önce 9.nesil Xbox gamepad aldım oynadığım oyunlarda hiçbir sıkıntı yaşamadım ama FIFA 23 de aynı sorun bende de var. Mouse ile müdahale etsemde düzelmedi. D-pad ile menüde gezerken bozulma yok ama analoga dokundugum an menü kendi kendine sağa sola kaymaya başlıyor. Santraya girdiğimde başka kol olmamasına rağmen iki oyuncu görünüyor ve ikisini de aynı anda sağa sola yönlendirebiliyorum. FIFA'yı Steam üzerinden oynuyorum.

2 gün önce 9.nesil Xbox gamepad aldım oynadığım oyunlarda hiçbir sıkıntı yaşamadım ama FIFA 23 de aynı sorun bende de var. Mouse ile müdahale etsemde düzelmedi. D-pad ile menüde gezerken bozulma yok ama analoga dokundugum an menü kendi kendine sağa sola kaymaya başlıyor. Santraya girdiğimde başka kol olmamasına rağmen iki oyuncu görünüyor ve ikisini de aynı anda sağa sola yönlendirebiliyorum. FIFA'yı Steam üzerinden oynuyorum.

Tekrar bir deneme yaptım, USB kablosu ile bağlandığımda sorun çözülüyor rahatça oynayabiliyorum ama Bluetooth ile bağlandığımda aynı sorun devam ediyor. Xbox donatılarından güncellemeyi'de yaptım sanırım EA'nin bir güncelleme yayınlaması gerekiyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı