FIFA 23 kontrolcü algılanmıyor

AirWick

Kilopat
Makaleler
6
Daha fazla  
Meslek
Odaları Pis Kokulardan Arındırmak!
10 saatlik deneme sürümünü oynayayım dedim hiçbir şekilde gamepad algılamıyor klavyeden devam ediyor. Oyun içinde de aynı şekilde. 22 ve 21'de sorun yok fakat 23'te böyle bir sorun var.
Gamepadim: Philips spl9405.

Son düzenleyen: Moderatör:
Emulator kullanıyor musunuz? Bunda normalde Xinput desteği yok. Steam için genelde sıkıntı olmuyor fakat diğer yerlerde olabiliyor.

Emulator kullanıyor musunuz? Bunda normalde Xinput desteği yok. Steam için genelde sıkıntı olmuyor fakat diğer yerlerde olabiliyor.
22'de kullanıyorum fakat bu tip hatalar olabilir endişesiyle (Özellikle Kerneli denetleyen yeni anti cheat) emülatörü açmadım ve oyun dosyalarına müdahale etmeden başlattım ancak nafile.

Düzenleme 22:20 x360e kullanıyorum normalde fakat eski sürümünü kullanıyormuşum yeni sürümünü indirip virtual device driver indirince sorun çözüldü.

Son düzenleme:
Biraz daha detaylı anlatabilir misin? Son sürümü indirdim fakat kol çalışmasına rağmen oyunda klavye olarak görüyor.

Biraz daha detaylı anlatabilir misin? Son sürümü indirdim fakat kol çalışmasına rağmen oyunda klavye olarak görüyor.

Uygulamayı yönetici olarak açıp add butonuna basarak cihaz listesinden kolu seçiyorsun sonra map işlemi yapıp Save all diyorsun. Akabinde issues sekmesinde uyarı göreceksin. Oradan sanal sürücüleri yükledikten sonra iş tamamdır. Oyuna girerken emülatör açık olmalı.

Uygulamayı yönetici olarak açıp add butonuna basarak cihaz listesinden kolu seçiyorsun sonra map işlemi yapıp Save all diyorsun. Akabinde issues sekmesinde uyarı göreceksin. Oradan sanal sürücüleri yükledikten sonra iş tamamdır. Oyuna girerken emülatör açık olmalı.

Dediğini tam olarak yapıyorum fakat oyunu açtığımda gamepadin bağlantısı kesilince Windows sesi gelir ya o geliyor yine durum aynı oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı