FIFA 23 Online'da oyuncular hareket etmiyor

Cyra

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba FIFA 23 oynarken offlineda ve menü içinde her türlü kontrolü sağlıyorum ancak ne zaman Division Rivals Pro Club ya da Online dostluk maçına girsem oyuncularımı hareket ettiremiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun ayarlarında bir sorun olmasın kontrol ettinmi gamepad ile mi oynuyorsun?

DualShock 4 ile oyunu oynuyorum hem DS4 Windows ile çalıştırmayı denedim hem Steam'in kendi DualShock 4 ayarları ile denedim yine de Online da aynı durum oluştu oyun içinde ise hareket duşlarınınm yerlerini değiştirdim belki tuşlardandır diye sonuç yine aynı hocam.

Oyun ayarlarında bir sorun olmasın kontrol ettinmi gamepad ile mi oynuyorsun?

Menüde ya da santra modunda hiçbir sıkıntı yaşamıyorum ama.

ps1 2 ve dualshock 3 ile denedim hepsi tıkır tıkır çalışıyor dualshock 3 de oyun içi titreşimde çalıştı tam oyundan keyif almaya başladım taktik ayarlarımda kısıtlama başladı hadi onada eyvallah dedim bu seferde oyuncu gücü ve stoperler ile forvetlerin otomatik yer değiştirme sorunu başladı .Single playerde sorun yok servera bağlanınca bu kısıtlamalar ve hatalar başlıyor her iki sorunda farkla yendiğim rakip ard arda start yapıp 2 3 defa beklettikten sonra oyunu devam ettirince oldu şaka gibi.En son maça giriyordum dakka 10 dan sonra adamların güçleri maç sonuymuş gibi düşüyordu .

Geri
Yukarı