FIFA 23 Origin açılmıyor, tepki vermiyor

HarunCn

Decapat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar birçok kişinin yaşadığı sorunu bende yaşıyorum FIFA 23 Origin üzerinden indirip kurduktan sonra anticheat açılıyor ardından oyun açılması gerekirken görev yöneticisinde 5 saniye durup kapanıyor hiçbir şekilde açılmıyor çözümü var mı? Çözümünü bilen varsa bu konu hakkında yardımcı olabilir mi? Oyunu oynayamayan onlarca insan var herkes faydalansın istiyorum sonrasında çözüldü olarak konuyu düzelteceğim sorunu birlikte çözdüğümüzde. Sizden ricam bu sorunu yaşayıp çözen olursa bizimle paylaşsın.

Nelere izin vereyim hocam rica ETS3m yazar mısın hepsini EA anticheat vs sen izin verdiklerini yazıp yollar mısın buraya.

Bir de Defender'dan neye nasıl izin vereceğim.

Reis Steam klasörü içinde FIFA 23 içinde FIFA 23 exe FIFA 23 trial exe eaanticheatgameservicelauncher ve intstaller klasörü içindeki eaaanticheat exe bu exeleri Denetim Masası Windows Defender güvenlik duvarını açıp sol üst tarafta güvenlik duvarının geçmesine izin ver var ona tıklayıp ayarları değiştir deyip hemen aşağıdan başka bir uygulamaya izin ver deyip bu exeleri oraya ekleyeceksin. Sonra Windows güvenliğini açıp ayarları yönet biraz aşağıda dışlamalar var dışarıda bırakılanları ekle kaldır orayada FIFA 23 klasörü ve C:\ altında program files altında EA EA Games ve elektronikarts bunları ekleyeceksin Origin ve anticheat kaldır belgelerimde FIFA 23 dosya oluşturmuşsa onu silmen gerekli sonra yeniden başlat PC'yi Origin ve anticheat tekrar kur ama yönetici olarak çalıştır sonra olarak oyunun doyalarını doğrula ben yabancı bir sitede buldum giremiyorum bunları adım adım yaptım çalıştı.

EA App kullanıyorum ayni islemler gecerli mi?

EA App'da benim oyun açıldı zaten hocam. Origin'de hiç açılmıyordu. Repair yap sonra EA App ı kapat, ardından yönetici olarak çalıştır. FIFA'yı da kendi simgesinden yönetici olarak çalıştır açılacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
EA App'da benim oyun açıldı zaten hocam. Origin'de hiç açılmıyordu. Repair yap sonra EA App ı kapat, ardından yönetici olarak çalıştır. FIFA'yı da kendi simgesinden yönetici olarak çalıştır açılacaktır.

Reis Discord falan kullanıyor musun bir yayın acıp gostersem sana cok şey denedim yapamadım.

Reis Steam klasörü içinde FIFA 23 içinde FIFA 23 exe FIFA 23 trial exe eaanticheatgameservicelauncher ve intstaller klasörü içindeki eaaanticheat exe bu exeleri Denetim Masası Windows Defender güvenlik duvarını açıp sol üst tarafta güvenlik duvarının geçmesine izin ver var ona tıklayıp ayarları değiştir deyip hemen aşağıdan başka bir uygulamaya izin ver deyip bu exeleri oraya ekleyeceksin. Sonra Windows güvenliğini açıp ayarları yönet biraz aşağıda dışlamalar var dışarıda bırakılanları ekle kaldır orayada FIFA 23 klasörü ve C:\ altında program files altında EA EA Games ve elektronikarts bunları ekleyeceksin Origin ve anticheat kaldır belgelerimde FIFA 23 dosya oluşturmuşsa onu silmen gerekli sonra yeniden başlat PC'yi Origin ve anticheat tekrar kur ama yönetici olarak çalıştır sonra olarak oyunun doyalarını doğrula ben yabancı bir sitede buldum giremiyorum bunları adım adım yaptım çalıştı.
Hocam çok kötü bir türkçeyle yazmışsınız, çok zor anlaşılıyor

Sorunu çözebildiniz mi, aynı sorunu ben de yaşıyorum. Önce Origins üzerinden giriş yapıyordum. Daha sonra bilgisayara Ea programını indirdim. Oyunu Steam üzerinden satın almıştım. Oyunu açmak istediğimde artık otomatik olarak EA Launcher açılıyor fakat oyunu açmıyor, hata falan da vermiyor. Hiç bir tepki vermiyor. Güvenlik duvarı olsun, Originsi kaldırıp tüm kayıtlarını silmek olsun herşeyi denemedim açılmadı. Oyunu kaldırıp yeniden yükledim ancak düzelmiyor. Yok mu bunun bir çözümü?

Sorunu çözebildiniz mi, aynı sorunu ben de yaşıyorum. Önce Origins üzerinden giriş yapıyordum. Daha sonra bilgisayara EA programını indirdim. Oyunu Steam üzerinden satın almıştım. Oyunu açmak istediğimde artık otomatik olarak EA Launcher açılıyor fakat oyunu açmıyor, hata falan da vermiyor. Hiçbir tepki vermiyor. Güvenlik duvarı olsun, Origin'si kaldırıp tüm kayıtlarını silmek olsun her şeyi denemedim açılmadı. Oyunu kaldırıp yeniden yükledim ancak düzelmiyor. Yok mu bunun bir çözümü?

Hocam Steam'de oyunun ayarlarından oyunu farklı diske taşıyın. Bende bu şekilde çözüldü.

Beyler sorunu çözen varmı bende oyunu yeni aldım steamden oyunu başlat diyorum EA ekranı açılıyor ardından kapanıyor oyunu sil yükle yaptım sorunu bilen varsa yazabilir mi

Yeni konular

Geri
Yukarı