FIFA 23 Steam DualSense kol ayarı

Cumali.goksu

Hectopat
Yer
Kıbrıs
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel i5 11400f
Msı b560m pro vdh
2x8 kingston 3600mhz
512GB sandisk m2
1 TB kioxsia m2 ssd
Palit rtx 3060
Phanteks glaccer one 240mm
Phanteks 650w
Meslek
Operatör
Steam üzerinden FIFA 23 oynuyorum. Oyun içerisinde klasik kol ayarını kullanıyorum ayarlarda herhangi bir değişiklik yapmadım ama ceza sahasına veya yanıma l1, R1 tuşlarıyla adam çağırmak istediğimde bir türlü olmuyor. Bunun farklı bir ayarlaması mevcut mu? Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirse çok sevinirim.

Steam üzerinden FIFA 23 oynuyorum. Oyun içerisinde klasik kol ayarını kullanıyorum ayarlarda herhangi bir değişiklik yapmadım ama ceza sahasına veya yanıma l1, R1 tuşlarıyla adam çağırmak istediğimde bir türlü olmuyor. Bunun farklı bir ayarlaması mevcut mu? Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirse çok sevinirim.
Oyun içerisindeyken kol üzerindeki PlayStation logosuna tıklayın. Oradan kol kısayolları kısmını bularak atayabilirsiniz.

Son düzenleme:
Teşekkür ederim deneyeceğim.

Hocam basıyorum ama herhangi bir menü açılmıyor yardımcı olur musunuz?
Hocam şimdi oyunu kapatın daha sonra steam'in üstündeki küçük seçeneklerden "Görünüm>Büyük Ekran" seçeneğini seçin. Önünüze konsol arayüzü tarzı bir arayüz gelecek. Oradan Fifa'yı seçin ve başlatın. Daha sonra dediğim düğmeye basın.

Hocam menüye ulaştım bundan sonra hangi adımları izlemem gerekiyor.

Hocam şimdi oyunu kapatın daha sonra Steam'in üstündeki küçük seçeneklerden "görünüm>büyük ekran" seçeneğini seçin. Önünüze konsol arayüzü tarzı bir arayüz gelecek. Oradan FIFA'yı seçin ve başlatın. Daha sonra dediğim düğmeye basın.

Kol kısayollarını göremedim.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    199,3 KB · Görüntüleme: 66

Yeni konular

Geri
Yukarı