FIFA 23 tepki vermiyor

1Arifcan

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, FIFA 23 satın aldım indirdim fakat oyuna tıkaldığım zaman ilk başlangıç kısmında takılı kalıyor ve hiçbir şekilde tepki vermiyor.
Recep Baltaş'ın videosunu izledim ve denedim ama olmadı, bilgisi olanlar yazabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, FIFA 23 satın aldım indirdim fakat oyuna tıkaldığım zaman ilk başlangıç kısmında takılı kalıyor ve hiçbir şekilde tepki vermiyor.
Recep Baltaş'ın videosunu izledim ve denedim ama olmadı, bilgisi olanlar yazabilir mi?
Çözdünüz mü? Bende de aynı sorun var.

Hayır kanka her şeyi denedim olmadı çaktım iadeyi.
Ben format atarak çözdüm sorunu. Fakat şimdi de oyun ne yaparsam yapayım 30 FPS sabit çalışıyor bunu çözemedim.

Ben format atarak çözdüm sorunu. Fakat şimdi de oyun ne yaparsam yapayım 30 FPS sabit çalışıyor bunu çözemedim.
Daha önce oynadığımda böyle bir sorun yoktu bi update gelmiş oyuna türlü türlü sorunlarla karşılaştım 2 gündür.

Daha önce oynadığımda böyle bir sorun yoktu bir Update gelmiş oyuna türlü türlü sorunlarla karşılaştım 2 gündür.

Her sene aynı oyun aynı sorunlar gereğinden fazla para klasik FIFA

Her sene aynı oyun aynı sorunlar gereğinden fazla para klasik FIFA
Valla lanet olsun ya. Ben FIFA 21'den beridir almaya başladım FIFA'yı. Bugüne kadar sıkıntısız oynuyordum aslında. FIFA 23'ü ilk aldığımdan bugüne kadar da problemsiz oynadım sonra PC'de yer kalmadığı için sileyim başka oyunlar oynayayım dedim biraz, yeniden yükledim türlü türlü sorunlarla karşılaşıyorum şimdi de.

Yeni konular

Geri
Yukarı