FIFA 23 transfer teklifi gelmiyor

Qenzoo

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. PlayStation 4'te FIFA 23 oyuncu kariyeri oynuyordum ilk 2 sezon Galatasaray'da oynadım 89 gene sahibim piyasa değerim 202 milyon transfer listesindede ekleyem ama transfer teklifi gelmiyor gelse bile leeds united ve boca juniorstan teklif geldi büyük takımlardan niye gelmiyor teklif?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ben de uzun saatler kariyer yapmış biri olarak bu sorunu çok fazla yaşadım. Benim bildiğim bu sorunun çaresi yeni bir kariyer. Ama teklif gelen takımlara gidip oradan başka takıma gitmeyi de deneyebilirsiniz.

Bazen buga giriyor, maaşınız falan mı fazla?
yok 27k Euro maaşım

@Qenzoo Transfer değeriniz baya yüksek olduğu için bazı takımların bütçesi yetmiyor. Onun için gen düşürün illa ki bir takım size teklif eder.
boca juniors ve leeds uniteddan falan geliyor

Hocam ben de uzun saatler kariyer yapmış biri olarak bu sorunu çok fazla yaşadım. Benim bildiğim bu sorunun çaresi yeni bir kariyer. Ama teklif gelen takımlara gidip oradan başka takıma gitmeyi de deneyebilirsiniz.
valla hocam gelen teklif championshipten geldi orayada hiç gidesim yok ama mecbur gidecez ama kariyerimide lekelemek istemiyor öyle kaldık valla tüm zevkimi tüm role play zevkimi aldı götürdğ oyun şaka gibi

Son düzenleme:
Merhaba. PlayStation 4'te FIFA 23 oyuncu kariyeri oynuyordum ilk 2 sezon Galatasaray'da oynadım 89 gene sahibim piyasa değerim 202 milyon transfer listesindede ekleyem ama transfer teklifi gelmiyor gelse bile leeds united ve boca juniorstan teklif geldi büyük takımlardan niye gelmiyor teklif?

Hocam biraz geç ama ben bayağı bir kastım 97 gen yaptım hiç teklif gelmiyordu tüm özellikleri geri aldım 77 gene düştüm bayağı bir teklif geldi o takıma gidince tekrar geninizi yükseltebilirsiniz.

Hocam biraz geç ama ben bayağı bir kastım 97 gen yaptım hiç teklif gelmiyordu tüm özellikleri geri aldım 77 gene düştüm bayağı bir teklif geldi o takıma gidince tekrar geninizi yükseltebilirsiniz.

Zaten evet öyle çözdüm benficaya gittim sonra sıkıldım kariyerden sildim kariyeri yine de eyvallah kral.

Gen düşürmeye gerek yok.Önce birkaç maç boyu hızlı simüle edin yedeklere rezerve kadar düşün (bunu yapmadan önce save alın) sizi başka bir takıma göndermek istiyorlar orda isterseniz kiralık deyin isterseniz transfer gen yüksek olduğu için sağlam bir takıma gidiyorsunuz ben Galatasaraydan Liverpool'a transfer olmuştum.

Yok 27k euro maaşım.

Boca juniors ve leeds uniteddan falan geliyor.

Vallahi hocam gelen teklif championshipten geldi orayada hiç gidesim yok ama mecbur gideceğiz ama kariyerimide lekelemek istemiyor öyle kaldık vallahi tüm zevkimi tüm role play zevkimi aldı götürdğ oyun şaka gibi.

Haftalık 16.500 alıyorum. Değerde 49.500 Galatasaray'dan PSG'ye transfer oldum da transfer teklifi gelmiyor. Ne yapmam lazım 2 sezondayim?

Yeni konular

Geri
Yukarı