FIFA 23 Xbox360CE görmüyor

Steam de ise otomatik görmesi lazım bende PS 4 kolunu kablo ile bağlayınca direkt gördü tabii Steam'den oynuyorum oyunu diğer türlü bilmiyorum bir çözümü bulunur daha yeni bir oyun.
Üstad kusura bakmada bişey sorabilirmiyim bende steamden oynuyorum ve ds4üm var big picture modunda hiçbir sorun olmadan kol çalışıyor fakat oyuna girince çalışmıyor bi bilgin var mı ?

Bende de DS4 var kabloyla bağladım direkt çalıştı Steam de oyuna sağ tıklayıp özellikler deyin oradan kontrolçü seçin resimdeki gibi yapın bir de oyle deneyin.

STEAM DS4.png

Bende de DS4 var kabloyla bağladım direkt çalıştı Steam de oyuna sağ tıklayıp özellikler deyin oradan kontrolçü seçin resimdeki gibi yapın bir de oyle deneyin.

Eki Görüntüle 1531976

1664555573832.png

Hocam bu ekranı geçemiyorum kol rocket leagude falan çalışıyor kafayı yiyeceğim. Dediğiniz ayarları yaptım bu arada bende DS4 Windows vardı acaba onu silsem işe yararmı bilmiyorum kafayı yemek üzereyim. Klavye ile geçiliyor bu arada ekran.

Eki Görüntüle 1532006

Hocam bu ekranı geçemiyorum kol rocket leagude falan çalışıyor kafayı yiyeceğim. Dediğiniz ayarları yaptım bu arada bende DS4 Windows vardı acaba onu silsem işe yararmı bilmiyorum kafayı yemek üzereyim. Klavye ile geçiliyor bu arada ekran.

DS4 Windows silin bir de oyle girmeyi deneyin bende o tarz programlara gerek kalmadan kullanabiliyorum.

Geri
Yukarı