FIFA 23 Xbox'ta mı PC'de mi oynanmalı?

erenforsakeN

Kilopat
Yer
Tottenham
Arkadaşlar 2 seçeneğim var ya Series S'ten oynayacağım ya da PC'den. Sizce hangisi daha mantıklı? PC'de grafikler bir tık daha iyi ama FUT tarafı için de PC dezavantaj gibi. Hangisi daha mantıklı sizce?

Konsol da oynamanızı tavsiye ederim.
Yağ gibi akarak oynarsınız.
Pc'de sisteminize göre ya ayar kısarsınız ya ayar açarsınız uğraşır durursunuz.
Ve ayarı fazla verdiğinizde de donmalar,kasmalar ile karşılaşırsınız.
Donmasın,kasmasın yağ gibi aksın derseniz de çamur gibi görüntü kalitesi ile oynarsınız vs.
Yaşadığim için söylüyorum. ( Boşa muhalefet yapacaklar burayı okusun. )

Konsol da oynamanızı tavsiye ederim.
Yağ gibi akarak oynarsınız.
Pc'de sisteminize göre ya ayar kısarsınız ya ayar açarsınız uğraşır durursunuz.
Ve ayarı fazla verdiğinizde de donmalar,kasmalar ile karşılaşırsınız.
Donmasın,kasmasın yağ gibi aksın derseniz de çamur gibi görüntü kalitesi ile oynarsınız vs.
Yaşadığim için söylüyorum. ( Boşa muhalefet yapacaklar burayı okusun. )
Sistemim iyi 1440p 60 FPS alabilecek bir sistem ama kafamı ondan daha çok kurcalayan şey konsol rahatlığını yakalayabilirmiyim PC'de onu düşünmüştüm. Atıyorum Xbox'ta direk konsolu aç oyuna gir bitti, PC'de ilk PC'yi aç bluetooth'tan kolu bağla, steam'in açılmasını bekle, launcher'dan oyunu aç'a tıkla falan filan :D Daha yazarken bile yordu bunları yapmak ama işte nedense Series S'te de oyun çok blurlu görünüyor gibime geldi.

Cihazınıza güveniyorsanız o zaman mesele yok.
Bahsettiğiniz şey yazıya dökülünce evet uzun :) ancak 1-2 dakikanızı almaz siz de biliyorsunuz ;)

Bence pc üzerinde ea play alıp fifa 23 denersiniz baktınız sarmıyor, olmadı xbox tan oyuna sahip olursunuz.En azından aklınızda soru işareti kalmaz.Çünkü pahalı bir oyun 1 yerden alırsanız muhtemelen başka bir platformdan alamayacaksınız.

Geri
Yukarı