FIFA 23'de PC'ye yeni nesil grafikler gelir mi?

Yeni nesil gelir bence bu sene pc ye 2 senedir gelmiyordu.crossplay olmasındansa yeni nesil gelir umarım.pc ye gelmesi konsola gelecekleri artık etkilemez.artık fifa için konsol alan almıştır zaten.konsol için çıkanı konsola alır herkes bizim gibi fakir mi canım :)
Fifa 23 pc için next gen gelmeyecek sanırım.zamanında onlarda görev almış biri hiç sanmıyorum dedi.
Fifa 23 pc için next gen gelmeyecek sanırım.zamanında onlarda görev almış biri hiç sanmıyorum dedi.
Rahatsız olan konsolcular cross ayarını kapatır olur biter. Bence bu bahaneleri olamaz.bahaneleri yine konsola daha çok fifa satmak olabilir. Aralarındaki antlaşma kaç yıllıksa artık.2 yıl sa bu sene pc ye gelir next gen.

Son düzenleme:
Yeni neslin pc’ye geleceğini sanmıyorum. Konsol oyuncularıyla PC oyuncularının cross play olarak oynayabileceklerini de sanmıyorum. Pc tarafında çok hile var. Ve konsollarda özellikle ps5’te önemli turnuvalar oluyor. Cross play aç/kapa gibi özelliklerle uğraşmazlar

Yeni neslin pc’ye geleceğini sanmıyorum. Konsol oyuncularıyla PC oyuncularının cross play olarak oynayabileceklerini de sanmıyorum. Pc tarafında çok hile var. Ve konsollarda özellikle ps5’te önemli turnuvalar oluyor. Cross play aç/kapa gibi özelliklerle uğraşmazlar
Benim de umudum yok.ama gelse de şaşırmam gelmese de
Pc oyuncularında hile hiç görülmemiş bu arada

Son düzenleme:
Bu sene beklediğim en önemli haber pc ye yeni nesil gelecek olması.fakat beni korkutan bunu bekleyenlerin sayısının azlığı.
Pc tarafında da oynayan çok, bence bir sene daha çıkarmamayı göze alamazlar. Zaten 2024'te ismi değişecek, son Fifa'da tüm platformlara güzel bir oyun çıkarırlar diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı