FIFA 23'te milli takım nasıl değiştirilir?

Yer
Adana
Arkadaşlar FIFA 23 kariyere başlamadan önce ülke Türkiye seçmiştim ama sonradan hatırladım Türkiye oyunda yok. Şimdi sizlere sorum mesela mesut özil Türk ama Almanya milli takımını seçti ya ben oyunda öyle bir şey yapabilir miyim? PS4 üzerinden oynuyorum bu arada.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar FIFA 23 kariyere başlamadan önce ülke Türkiye seçmiştim ama sonradan hatırladım Türkiye oyunda yok. Şimdi sizlere sorum mesela mesut özil Türk ama Almanya milli takımını seçti ya ben oyunda öyle bir şey yapabilir miyim? PS4 üzerinden oynuyorum bu arada.
Maalesef değiştiremezsin yeni karakter oluşturman gerek.

Çözüm bulabildin mi bir de transfer teklifi gelmiyor sadece kiralik gidiyorum ne saçma bir şey.
Oyundaki bug denk gelmişsin büyük ihtimalle karakterinin değeri çok yüksek bu yüzden sadece kiralık gidebiliyorsun yeni kariyer açman gerek.

FIFA 23 Live Editor ile karakterinin ülkesini değiştirebilirsin, ama değiştirince milli takıma seçiliyor musun bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı