Sürprizbozan FIFA 23'te transfer nasıl yapılır?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Klithec

Hectopat
Daha fazla  
FIFA 23 de teknik direktör kariyerinde oynuyorum. FIFA'da yeniyim, transfer kısmına giriyorum istediğim özellikleri falan yazıyorum ama önüme çıkan seçenekkerdeki oyuncuların ne transfer bütçesi ne geni ne maaş bütçesi hiçbir şeyi gözükmüyor. Nasıl transfer yapilir, nelere dikkat etmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Play Store'da Fifa 23 oyuncularının ratinglerini gösteren uygulamalar var. Onlara bakabilirsiniz.
Player Potentials 23.
PC üzerinden oynuyorum

Gözükmemesi normal. Oyuncuyu izlemesi için (maaş, rating ve genel bilgileri içeren posta için) izleyici görevlendirmeniz gerekiyor. Genelde 4-5 gün içerisinde dönüş yapılıyor.

Ama mesela ben şimdi örnek veriyorum 80 genlik adami almak istiyorum karşıma 100 tane seçenek çıkıyor 100 taneden 1-2 tanesi kaliteli adam oluyor onu nasıl anlayacağım.

PC üzerinden oynuyorum

Ama mesela ben şimdi örnek veriyorum 80 genlik adami almak istiyorum karşıma 100 tane seçenek çıkıyor 100 taneden 1-2 tanesi kaliteli adam oluyor onu nasıl anlayacağım.
Oynadığınız platformun önemi yok. Sadece oyundaki futbolcuların ratinglerini yazmışlar uygulamaya. Uygulamayı açıp istediğiniz oyuncunun adını yazın. Koşu, defans vs. bütün özelliklerini, değerini, ne kadar maaş aldığını yazıyor.

Telefona indirip açabiliyorsunuz bilgisayara falan bağlamanıza gerek yok.

Geri
Yukarı