FIFA 23'ten çıkış yapınca oyun ayarları sıfırlanıyor

chamvio

Hectopat
Yer
Lindórinand.
Merhabalar,

FIFA 23'te (PC) oyundan çıktığımda kamera ayarları, kol ayarları sıfırlıyor. Aynı şekilde kariyer modunda aldığım kayda da erişim sağlayamıyorum. Birçok yabancı forumda bunun hakkında şikayetler gördüm ancak çözüm göremedim. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

bende de aynı sorun var ben kariyer çok oynamadığım için sorun etmiyorum ama çözüm olmasada oyunu açınca yeni kariyer oluşturup ondan çıkınca eski kariyer kaydınız geliyor girebiliyorsunuz şimdilik en iyi ihtimal bu yazayim dedim.

Evet, silip yüklediğimde düzelmiyor. Garip durum ki farklı bir bilgisayardan oyuna girdiğimde hiçbir problem yok.
kolsuz girince düzeliyor bendede var aynı sorun kol ile alakalı bir problem

Üzerinden çok zaman geçmiş ama yazayim hala sorun yaşayan varsa çözer belki. Oyunu başlata tıkladıktan sonra farenin kablosunu çıkarıyorum sorunsuz şekilde oynuyorum öyle ama FIFA 23 ekranı gelmeden hemen çıkarmanız lazım anti cheat kısmında. Deneyebilirsiniz bunu size de faydası dokunur belki. Öyle olmazsa klavyenin kablosunu çıkarıp deneyin. Ana menüye geldikten sonra geri takabilirsiniz çok sorun olmuyor ama gene bazen sıkıntı çıkarıyor r2'den arkadaş çağırma menüsüne gidemiyorsunuz Shift+F2 kısayolu kullanmanız gerekiyor ben o yüzden yine de fareyi bağlamadan oynuyorum. Umarım işinize yarar.

Üzerinden çok zaman geçmiş ama yazayim hala sorun yaşayan varsa çözer belki. Oyunu başlata tıkladıktan sonra farenin kablosunu çıkarıyorum sorunsuz şekilde oynuyorum öyle ama FIFA 23 ekranı gelmeden hemen çıkarmanız lazım anti cheat kısmında. Deneyebilirsiniz bunu size de faydası dokunur belki. Öyle olmazsa klavyenin kablosunu çıkarıp deneyin. Ana menüye geldikten sonra geri takabilirsiniz çok sorun olmuyor ama gene bazen sıkıntı çıkarıyor r2'den arkadaş çağırma menüsüne gidemiyorsunuz Shift+F2 kısayolu kullanmanız gerekiyor ben o yüzden yine de fareyi bağlamadan oynuyorum. Umarım işinize yarar.

Bende hala devam ediyor başka çözümü var mı acaba?

Geri
Yukarı