FIFA için gamepad önerisi

Emre12345

Kilopat
Daha fazla  
FIFA oynamak için düzgün bir konsol bakıyorum. Bayağı bir baktım ama orijinal ürünler gerçekten pahalı. Logitech'in F710'u bile aşırı pahalı. Daha doğrusu; bu parayı haketmeyen bir ürün. Sizlerden fikir almak istiyorum. PS3 çakma Wireless kollarını bayağı alan var. Bir Nintendo'nun Nintendo Switch Pro Controller ürünü var. Tabii bu ürün FIFA'da sorun yaratır mı bilmiyorum. Yardımcı olabilme şansınız var mı?

FIFA oynamak için düzgün bir konsol bakıyorum. Bayağı bir baktım ama orijinal ürünler gerçekten pahalı. Logitech'in F710'u bile aşırı pahalı. Daha doğrusu; bu parayı haketmeyen bir ürün. Sizlerden fikir almak istiyorum. PS3 çakma Wireless kollarını bayağı alan var. Bir Nintendo'nun Nintendo Switch Pro Controller ürünü var. Tabii bu ürün FIFA'da sorun yaratır mı bilmiyorum. Yardımcı olabilme şansınız var mı?
Hocam gamepad şeklinde düzeltirseniz.

Tamam sıkıntı değil benim de ihtiyacım var bir gamepada onun için geldim.
En kötü şöyle bir ürün alacağım: Sony DualShock 3 Kablosuz PS3 Oyun Kolu Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Hiç olmadı idare eder. Ama wireless'ındaki kopmalardan korkuyorum.
500'e kadar çıkar.
Nintendo Switch Pro Controller Kablosuz Oyun Kolu Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Bunu gördüm ama orijinal mi pc'de iş yapar mı emin olamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı