FIFA için Xbox mı Playstation mı?

Redflag

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar FIFA için PS4 mü Xbox One S mi daha iyi olur? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence sirf kontroloru icin bile Xbox One alinir. Elime acayip oturuyor. Oyun oynarken, hatta hizli hizli Just Cause 3 oynarken elimde kol oldugu hissettmiyorum. Ve DS4'ten biraz daha buyuk ve agir galiba.

Ayriyetten PS4'te EA Access yok. Xbox One'da aylik 12 liraya FIFA 17 oynayabiliyorsun. Zaten yakinda 18'de gelecektir. Hatta site adini vermekte bir hata bulmuyorum. DH'ta Xbox One dijital oyun kardesligi konusu var. Ben oradan aldim Just Cause 3'u. 20 liraya. Orada 1 yillik GamePass, EA Access'i 30 liraya satanlar var. Kesinlikle gidin bakin ilanlara. Xbox One bence bu GamePass ve EA Access ile PS4'u darmaduman etmesi gerek.

Bu Xbox Ve PS4 dijital kardeslik konulari burada da acilsa iyi olmaz mi yonetim ekibi? Ama sizde haklisiniz. Burasi PC oyunculugunun kalesi. Olmamasi normal.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı