FIFA nasıl daha iyi oynanır?

44Nihat07

Kilopat
FIFA ut oynamayı çok seviyorum ama genellikle kaybediyorum, karşı takımın iyi olması etkilese de kendimde kötü oynuyorum. FIFA'da kendimi geliştirmek için ne yapmalıyım? Bir de rakipler her zaman hareket yapıyor ve avantaj sağlıyor. Bu yüzden önemli hareketler hangisi ve nasıl yapılıyor bunu gösteren önerdiğiniz bir video veya benzeri bir şey var mı?

Çalımlar bence bir yere kadar pas oyununda kendinizi geliştirmek ile başlayın derim. Çalımları öğrendiğinizde ufak ufak kanat futbolu ile pas oyununu harmanlayın. Santraforunuz iyiyse bol bol aralara kaçma emrini vermeyi unutmayın :)

FIFA ut oynamayı çok seviyorum ama genellikle kaybediyorum, karşı takımın iyi olması etkilese de kendimde kötü oynuyorum. FIFA'da kendimi geliştirmek için ne yapmalıyım? Bir de rakipler her zaman hareket yapıyor ve avantaj sağlıyor. Bu yüzden önemli hareketler hangisi ve nasıl yapılıyor bunu gösteren önerdiğiniz bir video veya benzeri bir şey var mı?
fifa 21 basic skill moves tutorial yaz izle

BorasLegend kanalının temel pas, çalım, şut vs videolarını önerebilirim. Pas atarken ve defans yaparken sakin olmak kesinlikle çok önemli. Premier Lig maçları izleyip oyun görüşü konusunda da kendinizi geliştirin.

Ben şahsen sürekli kötü takımları alıp güçlü takımlara karşı oynardım ve pas oyunu çok önemli. PES için bu geçerli değil ama FIFA'da gerçek futbol oynuyormuş gibi pas oyununa ve taktiğe önem vermeniz gerek. Sürekli pratik yaparsanız önce güçlülerden az gol yemeye sonra onları yenmeye başlayacaksınız.

Beceri hareketlerini yapmak gerçekten beceri istiyor oyunu uzun süre arenada deneyerek oynamanız lazım. Daha iyi olmanız konusunda tavsiyem defansa yoğunluk verin. Bu demek değildir ki bütün takımı defansa yığın. Defansta sürekli tackle yapmayın. Karşı takımın forvetinin hangi ayağını kullandığı bilin. Ters ayak çok işe yarıyor diye duyuyorum herkesten. Hızlı oyuncu kullanmak işe yarar. Artistlik yapma amaçlı çalım yapmayı önermiyorum eğer ciddi oynuyorsanız en kolay gol nasıl atarım diye düşünün. Kendim artistlik yaparken çok gol yedim ve maç kaybettim.

Ha bire pas yap oyuncuların kaçtıkları yerlere iyi bak pas atarken R1 + X yap bunu yaparsan oyuncu pas verdikten sonra kaçar ve bol bol Online oyna.

Yeni konular

Geri
Yukarı