FIFA Online 4 eğitmen aç kapat tuşu nedir?

Ethem Efe

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli gölcük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4060Tİ 16 GB RAM Ryzen 5 5500 Cooler Master 120L XTB 1 TB SSD
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar fotoğraftaki tuşu Snopy-sg 302 controllerımda bir türlü bulamadım. Acaba hangi tuş?

1653240085439.png

Eğitmen Nedir?
Eğitmen, esasen FIFA’nın oyun içi eğiticisidir. Oynarken, bir maçta kontrol ettiğiniz oyuncunun yanında küçük, yarı şeffaf bir kutu belirir.

Farklı zamanlarda, farklı şeyler yapmanızı önerir. Örneğin, hücumdaysanız, forvetinizi kaleci ile bire bir duruma sokmak için Xbox One'da Y veya PS4'te Üçgen ile bir ara top oynamayı önerebilir.

Savunuyorsanız, eğitmen topa sahip olmak ve takımınızı tekrar hücuma sokmak için ayakta veya kayarak bir müdahale yapmanızı önerecektir.

Bu, çevrim içi modlara genellikle deneyimli profesyonellerin hâkim olduğu bir dizide ayaklarını bulmak isteyen yeni başlayanlar için yararlı olabilir.
Hocam o tuşun kolda hangi tuş olduğunu sormak istemiştim 😅

Hocam o tuşun kolda hangi tuş olduğunu sormak istemiştim 😅
Bu video sorununuzu çözebilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video sorununuzu çözebilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Hocam attığım ss teki eğitim düğmesini kolda hangi tuş olduğunu soruyorum ben. Ayarlar tamam zaten.

Hocam attığım ss teki eğitim düğmesini kolda hangi tuş olduğunu soruyorum ben. Ayarlar tamam zaten.
bu videoya bir bakınız

bu videoya bir bakınız
Hocam bunlar skillerin nasıl yapıldığını gösteren bir video.

Lütfen ayarlar bölümünü komple çekip atabilir misiniz.Belkide bu özellik bir kez etkinleştirildiğinde tüm maçlarınızda size gerekli yönlendirmeleri yapıyordur.joysctick tuşuyla kontrol gerekmiyordur.
Eğitmen aç/kapa ayarındaki tuşu soruyorum hocam ben. O tuş snopy sg 302 kolunda hangi tuş?

Yeni konular

Geri
Yukarı