FIFA Online 4 hakkında düşüncelerim

Sangal123

Decapat
Daha fazla  
Şimdi öncelikle P2W muhabbetine gireyim.
Oyun her türlü yardımı yapıyor. Para harcayan 1 günde gelişiyorsa para yatırmadan 2 günde hemen hemen para yatırana yetişmek mümkün.
Oyunun verdiği paketlerden yüksek değere sahip oyuncular çıkabiliyor.
Bu da size takım oluşturma konusunda yardım ediyor.
Lakin bunların heeeepsini atın köşeye çünkü bu oyun FIFA 14'ün allanıp pullanıp piyasaya sürülmüş versiyonu.
Tamam niyet güzel Türkçe spiker Türkçe şarkılar falan ama FIFA 22 çıkmışken oyunculara reva görülen FIFA 14 gibi kalas bir oyun mu cidden? Defans yapmak aşırı kusurlu çünkü FIFA 14 de daha yeni idi taktiksel savunma işi. Bir ara parmağımı kırıyordum neredeyse savunma yapacağım diye ki o pozisyon abuk subuk gol oldu.
Şutlar topa değil de balona vuruyormuş gibi hissettiriyor. Yani FIFA 14'ü boyayıp Online oyun diye salacaklarına piyasaya Goleyi getirseler miş daha fazla keyif alırdım.
Bir ton taktik diziliş denedim yok. Neymiş efendim oyuncuya artı basılıyormuş.
Dolunay kılıcı mı bu adam ya?
Artı basılan oyuncu karşısında oyunun en iyi defans kartı olsa dahi aradan koştura koşturs kaleciye selam veriyor. Sonra da filelerle iş pişiriyor.
Bari FIFA 15'i falan yapsalarmış en azından defans yaparken bir smoothluk var iki oyun arasında.
Defans oyuncusu sağa sola dönerken yarım saatte dönüyor. Hücum oyuncusuysa sağ sol yaparak bir de önüne topu açarak yardırıp geçiyor.
Yazık olmuş daha gelişmiş bir FIFA oyununu bu şekilde piyasaya sürseler miş futa yakın gelir elde ederler miş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Önceki FIFA Online'larda olan muhabbet aynı şekilde devam ediyor sanırsam. Ben zaten FIFA oyunlarında daha çok analig vs oynamayı sevdiğim için bu oyundan çok bir beklentim yoktu ama güzel çıkmasını da isterdim şahsen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ula oyunda Türkiye'yi bulamadığım için Fenerbahçe'yi seçtim.
Daha oyun başlamadan herif gelmiş; aha koyduk şimdi sana fener deyip artislik yapıyor.
Türkiye'yi alsaydım babayı yerdi.

Ula şu futbolda bile ne manyak insanlar var.

Geri
Yukarı