FIFA Online 4 kilitlenme

Daha fazla  
FIFA Online 4 haliyle yeni çıkmış bir oyun ve bunu bilgisayarıma yükledim. Fullscreen de ana menüde oyun birden donuyor pencere moduna alınca sıkıntısız bir şekilde oynanıyor ancak tam maçın ortasında bazen kitlenip donuyor ve bilgisayarımı yeniden başlatmaya kadar gidiyor. Bu sorun her seferinde acaba bunu yaşayan var mı çok merak ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı problem mi bilmiyorum ama bir benzeri bende de var. Bir anda tepkisiz kalıyor oyun. Alt-tab atmaya çalışınca sanki atıyormuşçasına geçmek istediğim pencereyi seçebiliyorum fakat hiçbir şekilde masaüstüne ya da başka bir pencereye dönemiyorum. Görev yöneticisini de açamıyorum. Daha doğrusu açılıyor fakat ekrana gelmiyor bir türlü. Keza ctrl-alt-del yapıldığında oturum kapat, yeniden başlat vs seçeneği geliyor, basınca yine tepki oluşmuyor.

Bir bakıma sanki explorer.exe hatasıymış gibi hissettiriyor. Yüksek ihtimalle de tam ekranda problem oluşuyor konu sahibinin dediği gibi. Bakalım, bildirdim durumu firmaya, dönüş yaparlarsa paylaşırım burada.

FIFA Online 4 haliyle yeni çıkmış bir oyun ve bunu bilgisayarıma yükledim. Fullscreen de ana menüde oyun birden donuyor pencere moduna alınca sıkıntısız bir şekilde oynanıyor ancak tam maçın ortasında bazen kitlenip donuyor ve bilgisayarımı yeniden başlatmaya kadar gidiyor. Bu sorun her seferinde acaba bunu yaşayan var mı çok merak ediyorum.

İki gündür çıldırıyorum. Online maçta bir maç sorunsuz oynuyorum ikinci maç hiçbir komit olmuyor. Sonra da oyun atıyor beni. Centilmenlik ihlali diye. Tuşlar çalışmıyor

Geri
Yukarı